Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elérni hogy hasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elérni hogy hasi tájékon kicsit szőrösebb legyek?

Figyelt kérdés
Tudtommal ha az ember bármilyen olyan gyógyszert szedne amiben több hormon van, az ahelyett hogy esetleg megerősítené a szőrösödés folyamatát, inkább csak leállítja a szervezet saját hormontermelését. Márpedig az erőteljesebb szőrösödést a hormonok irányítják... Milyen olyan megoldást lehet találni arra hogy szőrösebb legyek? Tudom valaki pont a szőrtől szabadul, de mondhatjuk hogy kb én tiszta "csupasz" vagyok csípőtől fölfelé és hónaljtól lefelé...
2011. szept. 21. 23:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ez azért nem egy olyan probléma, amit gyógyszeresen kellene befolyásolni.

Borotváld le párszor és kész. A helyedben viszont nem aggódnék ezen.

2011. szept. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Futurare ***** válasza:
12 év nem nagy idő a földi létben.
2011. szept. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
17 vagyok, és nemrég valóban elkezdtem borotválni mert ez jutott eszembe egyetlen ötletként... Csak nem tudom h kb hanyadik borotválás után hagyjam nőni. Tudom hogy még később bőven lehet akármi, de apámat elnézve nem hiszem h erősödne akár később akár most (magától)...
2011. szept. 21. 23:15
 4/13 anonim ***** válasza:
ragassz rá műszőrt, kérj a yetitől
2011. szept. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

És ha nem erősödik akkor mi van?

Édesapád is megnősült:)

2011. szept. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
bocsi az arcod szőrösödik ? és e nemi szerved környékén ? ha van egy csepike eszed akkor imádkozzál ,hogy ne legyen szőrös máshol!! az első szex majd hozza de addig ne is álmodozz ,figyelj a tanító nénire,hogy mennyi 2+2,mikor már ezt tudni fogod akkor már kísérő nélkül mehetsz iskolába!
2011. szept. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
az arcom igen, és kb mindenhol máshol is ahol kell, egyedül ott nem ahol "szeretném"... Biológiából ebben az évben készülök előrehozott érettségizni -.- a matek is megy köszönöm... de pont amiatt hogy tudom mikor és hogy kéne "minek" szőrösödnie, azért kérek ötletet hogy, hogyan segíthetnék arra hogy ott is szőrösödjön ahol én akarom =/
2011. szept. 21. 23:21
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
Csak az igazi férfiaknak szőrösödik, sajnálom haver.
2011. szept. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem sehogy. Nekem nem tetszik.


20/l

2011. szept. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem is a borotva, rendszeres vágás jutott eszembe.

A hajnövesztő-hajserkentő cuccok nem tudom hason hatnak-e, meg a Revalid és társai nem csak a fejen levő szőrt serkentik, csak kérdés, mennyire látszik meg.

(nekem egyébként jobban bejön ha egy pasi nem full szőrös, esetleg csík legyen :) )

2011. szept. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!