Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elérni hogy hasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elérni hogy hasi tájékon kicsit szőrösebb legyek?

Figyelt kérdés
Tudtommal ha az ember bármilyen olyan gyógyszert szedne amiben több hormon van, az ahelyett hogy esetleg megerősítené a szőrösödés folyamatát, inkább csak leállítja a szervezet saját hormontermelését. Márpedig az erőteljesebb szőrösödést a hormonok irányítják... Milyen olyan megoldást lehet találni arra hogy szőrösebb legyek? Tudom valaki pont a szőrtől szabadul, de mondhatjuk hogy kb én tiszta "csupasz" vagyok csípőtől fölfelé és hónaljtól lefelé...
2011. szept. 21. 23:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
én vagyok a matekos te azt szeretnéd amit én ledobnék nekem szőrös még a nem tom holis 19 évesen majd jön de hidd el hogy nem jó a lánynak mikor csókolgatja a hasad és a melled ,közben nagy parasztosat köpdös ezt akarod? ne légy gyerek nem jó engem még zuhanyzásnál is zavar hidd el nem jó ez nem fog lányt hozni az életedben!!! egyébként sikeres vizsgát kivánok neked! 40 F
2011. szept. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
ujra a matekos a borotválással meg az a gond ,hogy nagyon megerősíti és olyan lesz a szőrzeted mint a vaddisznó szőrzete na ez viszont még taszító is . gondold el mikor a barátnőddel fekszel a strandon és a szőrös melledet bekeni krémmel és hagy ne mondjam el milyen vissza taszító látvány és érzés ! ne akard ha megnő 5 év núlva a fejed fogod a falba verni ,hogy lehetek ilyen hülye!!!! ez legyen eszedbe!!! 19 éves koromig olyan büszke voltam a testemre a mellemen,hasamon sehol egy szőrszál az izmaim domborodtak a lányok jöttek mint a mustlica és nem köpködték a szőrszálakat ,de sajna a nejemnek már kell, nagyon visza taszító még saját magamnak is!!!
2011. szept. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Hát lehet igazad van =/ és lehet abbais hagyom, de még alszom rà 1-et 2-őt! Mindenesetre köszi a tanácsokat!! =)
2011. szept. 22. 23:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!