Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 éves lány vagyok és még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves lány vagyok és még nem volt barátom. És még nem is csókolóztam. Bennem van a hiba?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 25. 12:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Dehogy! ráérsz még! Nekem az eslő csókom/ barátom 18 évesen volt! Egy szép majdnem mésfél éves kapcsolat lett belőle:)
2009. ápr. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs veled. Ilyen idős koromban már nekem is megfordult a fejemben, hogy velem lehet a baj, és majdnem 16 voltam, mire egy komolyabb kapcsolatba keveredtem és megesett az első csók is :)
2009. ápr. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az osztályban szinte mindenki tul van már ezeken..
2009. ápr. 25. 12:16
 4/12 anonim ***** válasza:
És mért foglalkozol velük?Nagyon vagányak lehetnek...
2009. ápr. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Így kiközösítve érzem magam...
2009. ápr. 25. 12:22
 6/12 anonim ***** válasza:

Az ő bajuk, ha túl korán kezdték.

Ha mindenki a szakadékba ugrik - ugrasz velük?

2009. ápr. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nálam is így volt... az osztály fele már az első szeretkezésen is túl volt, én még csókon sem. Kellemetlenül éreztem magam, amikor valaki rákérdezett... Most 19 vagyok, és hidd el sokkal szebb emlék számomra az első csók, mint a hetedikben, osztálykiránduláson elcsattant érzés mentes első csókok :)
2009. ápr. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
EZ amúgy tipikusan jellemző a te korodra. Normális, amit érzel, sajnos a többiek reakciója is. Próbálj felülkerekedni ezen, terelni a témát, és a többieknek nem feltétlenül kell tudniuk h hogyan állsz ezekkel a dolgokkal. Én 16éves koromig vártam rá.
2009. ápr. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Inkább az a normális, amilyen te vagy és nem a korodbeliek többsége, aki már fűvel-fával összefeküdt csak azért, hogy menőzzön!
2009. ápr. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ja, és ne felejtsd el, amivel az osztálytársaid dicsekednek, azt érdemes kettővel elosztani, hogy megkapjuk mi a valóság. :-)

Semmi gond nincsen veled, majd lesz barátod, és majd fogsz csókolózni is, nyugi... :-)

2009. ápr. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!