Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha soha egy lány se mosolyog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha soha egy lány se mosolyog vissza rám, és senki nem hajlandó még csak szemezni se velem, akkor ronda vagyok?

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 08:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor nem mosolygok, meg kerülöm szándékosan egy férfi tekintetét, ha rohadtul nem jön be és ezért nem is akarom, hogy megszólítson... ha tovább folytatja a bámulást, fintorgó fejeket vágok és továbbra is látványosan félrenézek.
2011. szept. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Na, pont ezt szokták velem is csinálni :(
2011. szept. 22. 10:22
 13/16 anonim ***** válasza:
én meg mostanában szinte senkire sem mosolygok, mert annyi minden más problémám van és idegesítenek az emberek, főleg tömegközlekedéskor, de ez nem az egyes embereknek szól, hanem a tömegnek. De amit ebből ki akartam hozni az az, hogy sok oka lehet, amiért valaki nem mosolyog vissza rád és az a legrosszabb, ha emiatt rögtön elbizonytalanodsz a külsődet illetően. Legyen több önbizalmad. És próbálj minél többfelé ismerkedni, olyan helyeken is, ahol mondjuk lehetőséged van megszólítani a lányokat, vagy beszélgetni velük, mert azzal nem fogsz előbbre jutni ha csak szemezel, aztán mindenki megy tovább a dolgára. Ráadásul így a személyiségedet is megcsillanthatod :)
2011. szept. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
rakj fel képet magadról aztán megmondjuk.
2011. szept. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

"ha tovább folytatja a bámulást, fintorgó fejeket vágok és továbbra is látványosan félrenézek."

Bocs, de szerintem ez egy rohadtul undorító és önző dolog. Addig rendben van, hogy kerülöd a tekintetét annak aki nem jön be, de hogy fintorgó fejet vágsz azért már több mint túlzás. Egy ilyen húzással méginkább lerombolod egy amúgy is önbizalomhiányos ember önbizalmát. Inkább hagynád hogy megszólítson, és utána mondanád neki hogy bocs, de nem vagy az esetem.

2011. szept. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de szerintem ez egy rohadtul undorító és önző dolog. Addig rendben van, hogy kerülöd a tekintetét annak aki nem jön be, de hogy fintorgó fejet vágsz azért már több mint túlzás. Egy ilyen húzással méginkább lerombolod egy amúgy is önbizalomhiányos ember önbizalmát. Inkább hagynád hogy megszólítson, és utána mondanád neki hogy bocs, de nem vagy az esetem.


Aki nem teljesen agyalágyult, az abból észreveszi, hogy NEM az esetem, ha kerülöm vele a kontaktust. Ezután jön az a lépés, hogy fejeket vágok, ha mindezek ellenére tovább folytatja a bambulást. Aki nem jön be, taszít külsőre, nem adok esélyt, ilyen egyszerű. Majd ad Mari, vagy ha ő nem, Juci, de én nem. Próbálkozzon tovább. Az élet ilyen rohadt kegyetlen, én sem jövök be sokszor annak, aki nekem, de túl szoktam lépni rajta.

2011. szept. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!