Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha egy 18éves lány fiúsan öltözködik? Érdekelne a véleményetek!

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ mit jelent a fius öltözködés, számodra.

nem veszel magasarku cipőt hanem valami sportcipőt az nekem tetszik, bakkancs már nemigazán.

szines szoknya helyett farmernadrág (ez manapság természetes)


küldj egy képet akár privát üzenetben e-mailbe, hogyan öltözöl akár úgy, hogy az arcodat kitakarod.

és konkrétabb véleményt lehet mondani.


Ha hátulról néz valaki és azthiszi fiu vagy akkor már nemigazán előnyös.

Hajadat ugye nem vágod rövidre?

2010. jan. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
am...kép jöhetne nekem is...am...én sem öltözködöm vmi lányosan...23/L
2010. jan. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Képet nem tudom megoldani, de képzeljetek el egy rapperes fiut, kb én is olyan vagyok... :-)
2010. jan. 3. 14:26
 4/5 anonim ***** válasza:

ha látszik, hogy lány vagy, akkor nem gáz, ha rappernek öltözöl.

sőt szexi! ;)

2010. jan. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sztem ez még mindig kicsit tág...de ha jól áll nem gáz...engem meg képzelj el, mint egy kis színes manót...az se sokkal csajosabb...(2.válaszoló):D
2010. jan. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!