Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az a helyzet hogy én még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a helyzet hogy én még fiatal vagyok, de nagyon sokszor a barátnőim fenekét nézem:/és ez engem nagyon aggaszt. Ezek szerint lehetek biszexuális, azon kívül hogy fiatal vagyok? L/14

Figyelt kérdés
2009. ápr. 25. 15:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
88%
Barátnők, osztálytársak?
2009. ápr. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Hát az osztályomba csak egy lány van akivel kipróbálnám barátaim meg nincsnek olyanok akikkel lehetne mert őklet már ismerem és tudom milyenek,de az a csaj az osztályomból ő se próbálná ki az iylet:/
2009. ápr. 25. 16:35
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Én meg megézem néha a fiúkat. Na de nem azért mert tetszenek hanem emrt mindig összehasonlítom magammal őket. Főleg ha valami csajjal közlekedik hogy milyen l...zer és mégis iylen jó csaja van. Nem lehet hogy nálad is ez van csak éppen fordítva?
2009. ápr. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
88%

Miért vagy olyan biztos, hogy nem próbálná ki?

Buliban, diszkóban esetleg nem tudsz ismerkedni?

2009. ápr. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Én a mai napig megnézem a lányok fenekét, és ha tetszik, akkor annak hangot is adok. Pedig hosszú évek óta párkapcsolatban élek. Szerintem nics ezzel semmi baj, idővel úgyis rájössz, mit is szeretnél pontosan. 25/L
2009. ápr. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
84%

Ugyan, szerintem ezzel nincs gond. Ilyen idős korodban még nem is derülne ki, ha biszex lennél vagy leszbikus, mivel az ilyen idős fiatalokat minden érdekli. Nyilván a fiúknál ez kicsit másképp van, a lányok viszont általában szívesen nézegetnek más lányokat.


Én is szinte mindig megnézem a lányokat. Néha rá is csodálkozok, hogy egyeseknek hogy lehet olyan szép fenekük, mellük, hasuk stb... Valamelyik nap láttam egy filmet és volt benne egy gyönyörű meztelen lány. Le sem tudtam róla venni a szemem, annyira gyönyürű volt. Ennek ellenére másfél éve van barátom, akit imádok.


18/l

2009. ápr. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

velem kipróbálhatod:D biszex vagyok:)

hollaksz?:P

2009. júl. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

utolsó! énis:P

én pest megyei vagyok

és te?

2009. nov. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 -xXx- válasza:

Velem is kipróbálhatodén is biszex vagyok...am hol laksz?

15/L

2010. nov. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!