Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mennyire zavarja a lányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire zavarja a lányokat, ha egy fiú nem szeret nyalni?

Figyelt kérdés
Eddig egy lánnyal voltam de vele most szakítófélben vagyunk, és őt nem zavarta. De nem tudom más lányoknál ez hogy működik :(
2011. szept. 22. 20:30
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
83%
Zavarja és bénának tart az a nő akinek nem vagy hajlandó csinálni, miközben te elvárod hogy leszopjon.Ilyenkor szokták megcsalni a nők a pasijukat.
2011. szept. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
79%
hat ha te nem nyalod ki akkor ne is vard el h o lesz.pjon!!! csinald magadnak, es h nem lehet szeretni puncit nyalni ezt nem ertem, annyira jo dolog :-))) imááádom
2011. szept. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 szamóca.. ***** válasza:
75%
mindazonáltal.. nem túl gyerekes gondolkodás az hogy "ha nem nyalsz ki nem szoplak le?"
2011. szept. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
Jó hát ez nem így műxik a szex nem egy piac meg nem arról szól h nehogy véletlenül többet adj mint kapj -.-
2011. szept. 22. 20:44
 15/38 greeen ***** válasza:
77%
valszeg látens bhuzi vagy és te is azt csinálnád amit a csaj hehe
2011. szept. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
hát te hülye vagy nem vagyok b.zi!
2011. szept. 22. 20:45
 17/38 greeen ***** válasza:
81%
már hogy a fenébe ne lennél homokos ha képtelen vagy ráizgulni a muffnyalásra
2011. szept. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 szamóca.. ***** válasza:
83%
a szex nem piac. nem azért adsz hogy kapj, de ha elégedetlenül távozol legközelebb máshol keresed majd a kielégülést. ne azért nyalj hogy leszopjon a csaj, hanem azért hogy neki jó legyen. fú na ilyen pasi se kéne, sejtem tipikusan a "na én eldurrantam csinálhatod a vacsit" típusba tartozol, amit most tagadni fogsz.:D
2011. szept. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:

Nem értem milyen típusról beszélsz de biztos nem abba tartozok XD

Amúgy meg én azt hittem, hogy vannak olyan lányok akik nem igénylik de akkor a bnőm is csak hazudta h nem? :/ Nekem pedig egy olyan kéne XD

2011. szept. 22. 20:52
 20/38 anonim ***** válasza:
81%
Nem is férfi, aki nem szereti nyalni a pun*cit.! Ásd el magad Te idióta.
2011. szept. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!