Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mennyire zavarja a lányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire zavarja a lányokat, ha egy fiú nem szeret nyalni?

Figyelt kérdés
Eddig egy lánnyal voltam de vele most szakítófélben vagyunk, és őt nem zavarta. De nem tudom más lányoknál ez hogy működik :(
2011. szept. 22. 20:30
1 2 3 4
 21/38 szamóca.. ***** válasza:
100%

ühü, nekem meg egy érzéketlen szexrabszolga kéne aki imád nyalni, és az egyetlen dolog ami kielégíti ha látja hogy orgazmusom van.

meg kéne még jelenleg egy doboz tej, egy normális munka...


nem kívánságműsor ;)

2011. szept. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 greeen ***** válasza:
68%
különben meg ha homokos vagy akkor mit erőlteted a csajokat?xopasd le magad egy bajszos khöcsöggel és még csak ki se kell nyalnod!
2011. szept. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
te hülye vagy greeen ne akard rám erőltetni a saját vágyaidat! Én nem vok homokos
2011. szept. 22. 20:57
 24/38 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint jobb lenne mégse szakítani a bnőmmel :/
2011. szept. 22. 20:59
 25/38 greeen ***** válasza:
68%
nem nem.Te szeretnéd bemagyarázni magadnak hogy nincs gond az agyaddal,és azthiszed attól rendben van nálad a szitu!De sajna ebben hiába várod a megerősítést.Ratyivá válsz lassacskán
2011. szept. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 szamóca.. ***** válasza:
68%
inkább azon kéne elgondolkodnod h meg kéen kedvelned a nyalást... az azért elég beteg hogy csak ezért maradnál a barátnőddel, gusztustalan.
2011. szept. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 be you ***** válasza:
78%

Nagyon zavarja őket. Szerintem nincs olyan lány akit ne zavarna, max nem mondja el, hogy zavarja.

Már nem azért, de mit nem lehet benne szeretni?

2011. szept. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
86%

Nem vagyok ma humoromnál, úgyhogy rendesen válaszolok.

A legtöbb pasi túl ormótlan, hogy kézzel jól csinálja, inkább kellemetlen. Nehezen fogják fel, hogy a csikló egy igen érzékeny rész, és attól, hogy gyorsan csinálja és erősen, nem lesz jobb, sőt...

A hüvelyi orgazmus olyan, mint az UFO. Ismerek, olyat, aki ismer olyat, aki már találkozott vele, és én is kíváncsi lennék rá, de nem hiszek már benne. És a nők 90%-a sem...

Az egyetlen dolog, amit a szexben igazán élvezek, és kielégít, az a nyalás.

Szóval ha nem nyalna a pasim, kvázi semmi jó nem maradna nekem. Hamar kitenném a szűrét, mivel én csak a jó szexet szeretem.


Te meg igeni önző vagy, mert inkább még soha nem próbáltad, de elvárod, hogy téged bezzeg le..janak, gondolom le is nyelje, holott te élvezel mást is.


Tehát nem ugyanazt adod, mint amit kapsz, ha te is orálozol, hanem a minimumot adod.

Majd jönnek a 40 éves szüzek, akik elmesélik, hogy ők az ujjazástól is négyszer mennek el, és kigyullad alattuk az ágy, ettől függetlenül én legalább őszinte voltam.

2011. szept. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:

Sztem nagyon gusztustalan állandóan mindféle folyás van belőle meg a szaga is íze is :S Nagyon rossz :S Hogy lehetne ezt megkedvelni?!


És nem greeen, nem vagyok meleg, máshol keress partnert :P

2011. szept. 22. 21:04
 30/38 be you ***** válasza:
78%

Nem lehet, hogy a barátnőddel van valami gond, nem tisztálkodik előtte, vagy valami, amitől a szaga, illetve az íze gusztustalan?

Amúgy ha neked a p*nci gusztustalan, akkor tényleg lehetséges, hogy b*zi vagy.

2011. szept. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!