Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mennyire zavarja a lányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire zavarja a lányokat, ha egy fiú nem szeret nyalni?

Figyelt kérdés
Eddig egy lánnyal voltam de vele most szakítófélben vagyunk, és őt nem zavarta. De nem tudom más lányoknál ez hogy működik :(
2011. szept. 22. 20:30
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
hát az igaz h sose nedvesedett be úgy rendesen ezt én is láttam szal elég gyakran használtunk síkosítót :/ csak én úgy voltam vele h biztos ilyen fajta aztán nem foglalkoztam annyit a dologgal... de ő mindig azt mondta egyébként h neki milyen jó.
2011. szept. 22. 21:09
 32/38 A kérdező kommentje:
hát nem túl gusztusos de nem vagyok b.zi hagyjátok már ezt
2011. szept. 22. 21:12
 33/38 be you ***** válasza:
72%
Hát akkor nem tudom. De egy lány után ne mondd biztosra, hogy nem szeretsz nyalni. Más lánynál is kipróbálod, és még az is lehet, hogy imádni fogod.
2011. szept. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
72%
Hát valamit valamiért.Ez az előjátékhoz tartozik.És ha ő se akkor én se...ennyi
2011. szept. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 napietus ***** válasza:
64%
szerintem ez nem létkérdés, nem mondom, hogy nem esik jól, de abszolút nem zavarna, ha nem lenne.
2011. szept. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim válasza:
100%
az a helyzet hogy az exem óta, aki rendszeresen azzal szórakozott hogy lenyomta a fejemet közben, hogy majd' megfulladtam tőle, én sem igazán rajongok a nyalásért. Mellesleg a csajok többsége nem is hajlandó viszonozni, szóval szerintem van jogom ahhoz, hogy ne nyaljak ha nem akarok. Viszont sokszor mikor a barátnőmmel szeretnék valamit kezdeni, sokszor az a válasz, hogy "nincs hozzá kedvem, fáradt vagyok" aztán végül csak-csak kinyögi, hogy lusta, azt akarja hogy nyaljam, és akkor megteszem, pedig nem akarom. Néha engedni kell, kompromisszumokat kell kötni. Ennyi. És egyáltalán nem homo dolog az, ha nem hoz lázba a nyalás, bár arról sokszor az adott nő is tehet, mint pl. az erőszakos idegbeteg exem. Én örülök hogy élvezi, de mindennek megvan a helye és ideje. Ha ezzel nem tud megbirkózni, sajnálom.
2011. szept. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 B.angel ***** válasza:
70%

Engem iszonyúan zavarna...

És egy itteni válaszolónak: Nem vagyok negyven éves, de igenis sokszor élvezek el ujjazástól, mert lehet a legtöbb pasi sz@rul csinálja, de az én párom nem. És ismerem a hüvelyi orgazmust is (tudom szerencsés vagyok:)) Viszont én még nyalás közben csak a volt barátomnál mentem el, pedig meg mernék rá esküdni, hogy kevésbé volt taktikás, mint a mostani. Na mindegy. Furcsa...

Kérdező... Tényleg nem egy lány után kéne kijelentened, hogy nem szeretsz nyalni! Lehet a mostani barátnőd... hát hogyismondjam... igénytelen! És azért kellemetlen a szaga, az íze. Az én párom sose panaszkodott, hogy nekem bármikor is kellemetlen lenne az íze a puncimnak. Mert hát előtte mindig lefürdünk mind a ketten. És hol én, hol ő kezdi lent orálisan...

2011. szept. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
58%
zavarna.
2011. szept. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!