Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még ezen a földön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még ezen a földön normális, kedves, aranyos csajok/lányok? Akik nem a pénzre, kocsira, meg hasonló anyagias dolgokra buknak!?

Figyelt kérdés
Nem akarok általánosítani! :/
2011. szept. 23. 15:55
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
93%

Vannak.

Csak tudjátok mi a baj? Az ilyen lányokat lesz@rjátok, aki pedig kihasznál, azért végigsírjátok az éjszakát...

2011. szept. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
100%
Kivétel mindig van, drágám, de nagy általánosságban így van, ahogy írtam.
2011. szept. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 A kérdező kommentje:

Egy átlagos pasi vagyok!Nem vagyok se hiányos,se semmilyen más!:)

Most írjak életrajzot is hozzá!

193cm

átlagos testalkat

rendes,kedves,de nem visszahúzódó!

pattanásoktól mentes,és kockafej se vagyok! :D

2011. szept. 23. 16:12
 14/59 anonim ***** válasza:
92%

"Vannak.

Csak tudjátok mi a baj? Az ilyen lányokat lesz@rjátok, aki pedig kihasznál, azért végigsírjátok az éjszakát..."


Nagyon igazad van (sajnos). De azért valljuk be, ez fordítva is igaz, nagyon sok lány azokra bukik akik miatt később csak sírnak...

2011. szept. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
85%
van olyan lany en is olyan vagyok, es nem vagyok csunya lany es nekem meg van mindnem de megse kellek senkinek csak szexre
2011. szept. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
82%
Ahogy az egyik előttem szóló már mondta, mindnek van egy jóképű pasija. Tehát aki nem a pénzre bukik, az a külsőre.
2011. szept. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 A kérdező kommentje:

Most akkor a rendes csajok is próbálnak rossznak látszani,vagy mi? :/

Ha valaki rendes,kedves,aranyos az UNALMAS ?

A vagány,beképzelt,nagy dumás pasikra bukik mindenki?? :/

2011. szept. 23. 16:18
 18/59 anonim ***** válasza:
100%
16:16 ne hagyd magad, de ha hagyod akkor te is benne vagy. Biztos van olyan aki komolyan megismerne téged:)
2011. szept. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
100%

Mindig jópofa és kedves voltam, soha nem hajtottam a pénzre, és elég jól néztem ki ( már két gyerek után nem állítom, bár a férjem szerint istennő vagyok:))

Az összes haverom csak azokra a csajokra bukott, akik a pxcsa kategóriába tartoztak, és a legtöbb srác ilyen, mert az a nőies nő, és én igaz ami igaz, soha nem pingáltam magam és nem voltak műkörmeim. Talán kissé fiús vagyok, voltam az igényekhez, bár nem mindenkinek, de általában, ha valaki nagyon hajtott rám, az meg azért nem tetszett, nem volt miért küzdeni. Kell a nőnek is, hogy felnézhessen a pasira, ne hulljon az ölébe. Viszont velem sem nyert a férjem főnyereményt, mert én meg idegbajos vagyok, hamar kibukok és megy az üvöltözés, valamint elég határozottan végigviszem az akaratom. Mindenki tele van hibákkal. Ha fiatal vagy, és a lányok anyagiasak az gáz, ha idősebb, mondjuk 25-nél több, már érthető, hiszen a nő az alapján választ párt, hogy ki az akinek biztonsággal lehet gyerekeket szülni, és a mai világban ez főleg anyagi biztonság. Senki sem akar bizonytalan alapokra építeni egy életet. Van egy barátnőm, aki 28, szép, modellkedik is, és ugyan ez a problémája a pasikkal, mint neked. Abban a korban, sőt 30-on túl már még nehezebb olyan szabad partnert találni, aki nem teljesen defektes. Panaszkodik, de közben azért soha nem állna szóba olyannal, akinek nincs minimális(tényleg nem vészesek z igényei) egzisztenciája, és egy kicsit csúnyácska..már mehet a levesbe. Csak azok kellenének neki, akiknek meg ő nem kell.

Blabla...

Amúgy nagyon tetszett a nem olyan dekoratívos dolog, gratula aki írta, szerintem szentigaz! Nem feltétlen arról van szó, hogy anyagiasak a szép lányok, de ahhoz, hogy valaki dekoratív legyen, költeni is kell, kis smink, fodrász, manikür, stb...és aki ezt diákként megteheti, az olyan családba született, hogy már magas a léc, valószínűleg alább nem adja, mint amit apától lát otthon, aki meg olyan, hogy a családja nem tehetné meg, mégis dekoratív, NA AZ az igazán anyagias, mert az hazudik, lehúz, és küzd az álmai életszínvonaláért, amit nem fog feladni...na az maximum addig áll szóba nem pénzes pasival, amíg a kevéske bőrét lehúzza róla sok kicsi sokra megy alapon. Vannak rendes lányok, jófejek is, talán kissé kevésbé csajosak, de lehetnek szépek, akiknek az átlagos pénzű fiú is jó, de nehéz rájuk lelni, ha meg megleled, akkor sem biztos, hogy mindketten szerelemre lobbantok!

Rizsázni tudok, remélem valami okosat is mondtam közben.

Sok sikert!

2011. szept. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 nikkaness ***** válasza:
100%
Vannak,nagyon sokan.És mind szingli.Ebben pont ez a rossz,hogy a kedves pasik meg kedves csajok sosem találnak egymásra..
2011. szept. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!