Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még ezen a földön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még ezen a földön normális, kedves, aranyos csajok/lányok? Akik nem a pénzre, kocsira, meg hasonló anyagias dolgokra buknak!?

Figyelt kérdés
Nem akarok általánosítani! :/
2011. szept. 23. 15:55
1 2 3 4 5 6
 51/59 Brigitta22 válasza:
Vannak,de ne felejtsetek el, hogy senki sem tokeletes!:)
2011. szept. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
Vannak, de az utolsó pont nálam van! Így jártál.
2011. szept. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy ahogy a lányok is, már a fiúk is válogatnak. Hiába ha nem mindig a pláza cica külsejű lányokat közül, de még az átlagosabb sem jó neki. Sokan szerintem úgy gondolják, hogy nem ez nem kell nekem 'jobb' kell ettől.és nem akarják azt a kapcsolatot.

Szóval ők sem elégednek meg a 'rosszal', csak akkor ha már végképp el van keseredve. Tudod jó a ló szamár helyett is. Ezért már nem csodálkozok azon, hogy lassan az átlagos , csúnyácskább lányoknak is nagy elvárásaik vannak hiszen ők sem akarnak szamarak lenni..

Ez a véleményem.

2011. szept. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
100%
igen vannak... de akkor ne a pláza pics.k kozt keress
2011. nov. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
23%
Csak voltak. Sajnos már kihaltak.
2011. dec. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
Igen. Én is. Nem olyan családban nőttem fel, ahol csettintettem egyet és már meg is kaptam. Nekem ugyanúgy kell segítenem, főzni is tanulok, takarítok és mindent amit egy nőnek kötelessége. A jövőben sem úgy akarom elképzelni az életem mint egy kiskirálylány. diplomát akarok, dolgozni akarok, gyerekeket világra hozni és őket felnevelni. Tudom, ha sikerül beilleszkednem a munka terén, Orbán bátyja ellenére is meg tudok élni úgy, hogy nem a férjem csinál mindent.. én ezt gondolom. ahogy látom édesanyámat hogy mennyit dolgozik, hogy tovább tudjunk tanulni, diplomát szerezni..büszke vagyok rá, és persze édesapámra is, aki akár egész éjszaka vezet, hogy minden sikerüljön.
2012. júl. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim válasza:
Igenis vannak! De hány éves vagy,hogy így el vagy szomorodva? :)
2014. dec. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
Vannak csak meg kell találni őket. Engem sem èrdekelnek az ilyen 'hülyeségek'. Ha van minden ami kell kaja ágy tető a fejem felett akkor ok. Persze minden higènikus meg minden, olyan normál.
2015. júl. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim válasza:
A dekoratív lányok között kevesebb olyan van amelyik nem a pénzre megy mint az aki a pénzre megy.
2016. aug. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!