Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még ezen a földön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még ezen a földön normális, kedves, aranyos csajok/lányok? Akik nem a pénzre, kocsira, meg hasonló anyagias dolgokra buknak!?

Figyelt kérdés
Nem akarok általánosítani! :/
2011. szept. 23. 15:55
1 2 3 4 5 6
 21/59 A kérdező kommentje:

Ez ám a válasz! :)

Nem tudok többet mondani mint,hogy van benne igazság!

20-éves vagyok.

Lehet,hogy túl átlagos vagyok,és ez lehet a baj!? :/

Én magamhoz valót keresek csak nem találok!

2011. szept. 23. 16:48
 22/59 nikkaness ***** válasza:
100%
:D Senki sem lehet túl átlagos,benned is biztos van valami,ami különlegessé tesz^^
2011. szept. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 A kérdező kommentje:

nikkaness válasza:

Merre,hol vannak? :)

2011. szept. 23. 16:52
 24/59 A kérdező kommentje:

A magasságom! :D

Nem tudom még sosem gondolkodtam ilyeneken! :)

2011. szept. 23. 16:53
 25/59 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy az a baj, hogy a saját korosztályodban keresel. Azt vettem észre, hogy a 28-35 közötti csajok, akik már kaptak néhány jelképes (és talán néhány valódi) pofont az élettől, és kiélték magukat, azok értékelik a rendes srácokat, és kevésbé a lóvés fiúkat.

Nem azt mondom, hogy járj egy 10 évvel idősebb csajjal, hanem azt, hogy még fiatal vagy, szórakozz, csajozz, és talán egyszer megtalálod az igazit is, aki nem anyagias. Még sok magot kell elhintened, szóval hajrá!

2011. szept. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 nikkaness ***** válasza:
100%
Na,ha magas vagy az nagyon jó^^ Én elég alacsony vagyok,és ha egy srác magas,az már alapból bejön^^ Hát hogy hol vannak?:D mindenhol..jobban nyisd ki a szemed ;D
2011. szept. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 A kérdező kommentje:

Nem rossz ötlet,ez gondolkodóba ejtett!

Csak hogy én nem összetört szívű nőket akarok!akik csak vigaszt keresnek,meg szeretetre vágynak,és nem szerelemre!

2011. szept. 23. 17:08
 28/59 anonim ***** válasza:
64%
NINCS!!!!!!!
2011. szept. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:
51%

Az is genetikus, hogy a lányok a nagydumás talpraesett fiúkra buknak. Az is azért, mert lehet rá építeni a jövőben, hogy kiáll magáért, határozott, biztonságot nyújt. Ez van, bele van a lányokba kódolva, mint a széles váll, markáns áll iránti vonzalom is. Próbálj meg vagyányabb lenni! ami meg a magasságod illeti, ebben a korban még jelenthet hátrányt is (később már ne félj, nem fog!), mert hiszen melyik lány vágyik arra, hogy olyan pasija legyen, aki kilóg a nagy átlagból, a "normális" kategórián kívül esik, hiszen megütköző az bárki számára, ha nagyon magas valakit lát, és még csúfolni sem kell a lányt, elég egy pillantás, vagy félmosoly, amiből megláthatja, hogy azt gondolják a "többiek", hogy na ez az a csaj, aki az égimeszelővel jár, stb...Ne aggódj, pár év múlva már nem csúfolódik senki, és, ha nem leszel kifejezetten cingár a magasságodhoz, akkor már nem lesz ezzel gond!

Édi vagy!

2011. szept. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 A kérdező kommentje:

Mindenhol és sehol! Ez a megfelelő válasz! :/

Mostantól a hátam mögé is nézek! :D

2011. szept. 23. 17:12
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!