Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha folyamatosan néz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha folyamatosan néz titeket egy fiú, de nem megy oda hozzátok, tik odamennétek hozzá?

Figyelt kérdés
2011. szept. 23. 18:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
84%

"Figyu, ezt már párszor lepötyögtem erre az oldalra, de szvsz akkor van jogod dobálózni a 'puhap*cs' jellegű degradáló jelzőkkel, ha te magad oda mernél menni a csávóhoz. Amennyiben ez így van, valahol jogosak a szavaid. Én viszont úgy vagyok vele, hogy a pasik is emberek, ergo ők sem lehetnek mindig full bátrak. Lepontozhattok.:D"


Na ez egy normális gondolkodás! Ment a zöld kéz. Ha örökké szenvedtek, hogy elnyomnak titeket, de még SOHA semmikor nem mentetek oda egy férfihoz, akkor mégis milyen alapon dobálóztok itt a papírp.cs és hasonló jelzőkkel? Ha már minimum tízszer megszólítottatok valakit, akkor esetleg mondhatjátok.

Aztán persze nektek kemény, határozott pasi kell, de ha ilyen, akkor jön a rinya, hogy mindent megszab és semmit sem enged. Rendben van, odamegyek bárkihez, határozott vagyok, de akkor kuss van és az van, amit én mondok.

2011. szept. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
75%

A tikoknak nem hiszem, hogy ilyen gondjaik vannak :D Vagy te kinézed belőlük?

Am. ha tetszik, oda x3

2011. szept. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
48%

Megmondom tiknéktök az öszintét.

Nem.

2011. szept. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 mus musculus ***** válasza:
49%

A válasz írója 65%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 19:29

Kösz!:D Mondasz valamit. Nekem is feltűnt már, hogy sosem az kell, ami van. Nem tudom megérteni az ilyeneket. Én tudom, mit akarok és tartom is magam hozzá, ennyi. Sajnos valóban egyre több a p*csa.

2011. szept. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
51%
Nem is azzal van a baj, hogy nem az kell, ami éppen van, hanem, hogy ők sem tudják, hogy mit akarnak, de a másiktól várják el, hogy kitalálja. És ez nem csak az éretlen tízen éves kis p*csákra jellemző, hanem jóval 20 felett is.
2011. szept. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!