Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mikor kikiabálnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mikor kikiabálnak nektek az autókból/megbámulnak, mit szóltok?

Figyelt kérdés
Nem is öltözöm kihívóan, idén még nem volt rajtam rövidnadrág, csak sima farmer meg póló, meg nem is tartom magam nagy számnak, és mégis annyian bámulnak, és olyan h*lyén érzem magam.
2011. máj. 25. 16:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne törődj vele. Érezzék magukat a kikiabálók hülyén.
2011. máj. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
Ne foglalkozz vele. Régebben engem is nagyon zavart,de már rájöttem hogy a kikiabálóknak nincs sok eszük ezért csinálják. Úgyan így vagyok a munkásokkal,akik ahelyett hogy dolgoznának a nőket bámulják és beszólogatnak nekik. Egy értelmes embernek ha tetszel odamegy és megismerkedik veled. Csinálj úgy mintha nem is hallanád meg,és légy boldog mert biztos jól nézel ki!
2011. máj. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
61%
én akkor arra gondolok, hogy te jó ég, biztosan ribancosan vagyok kiöltözve :S (de komolyan, tényleg arra gondolok) meg úgy érzem hogy nem a nőt látják akkor bennem hanem csak egy egyéjszakás kalandot :S és ez elég rosszul esik :S
2011. máj. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, úgy látom mást is zavarja ez a dolog...


Na igen a munkások, már rosszul vagyok ha egy építkezés mellett kell elmennem, ha pl tudom hogy valahol útépítés vagy házépítés van, akkor inkább kerülök egy utcát, annyira nem bírom elviselni azt a sok bunkót. Mikor még 13 éves voltam (7. osztályos!) már akkor elkezdődött ez a az egész, pedig egy elöl deszka kislány voltam, nem olyan mint a mostani fejlett 13-14 éves lányok. És ezeknek annyira mindegy volt, hogy gyerek voltam még ugyanúgy kiabáltak:SS


Volt már olyan hogy egy katonai autóból kiabáltak ki a katonák, pedig tetszenek az egyenruhások, de úgy kiábrándultam ezek után :D :SS

2011. máj. 25. 16:33
 5/18 anonim ***** válasza:
73%
Nekem is elég hülyén szokott esni és tényleg úgy érzem magam mintha vmi k*rva lennék, pedig nem is öltözök úgy...
2011. máj. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
72%

Ha meghallom, látom akkor középső ujj föl ..l..

Ha meg nem hallom, nem látom, akkor lesz*rom... :D

2011. máj. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nem foglalkozom vele..Megyek tovább és kész.

Egyébként én a fütyülést is rosszul viselem. Jöttem haza ma, és egy építkezés mellett jövök el. Az utca túl oldalán járok direkt, de mit számít ezeknek ez? A szemem sarkából láttam, hogy a munkások megbámultak, és 1-2 fügyszót is hallottam. Ezen csak mosolyogni tudtam és mentem tovább, még csak rájuk sem néztem rendesen, csak a szemem sarkából.

Most mit csináljak ezekkel? Két ok lehet, amiért ezt csinálják. Az egyik, hogy ennyire unatkoznak és nekik jó szórakozás, a másik, hogy nem ismerik a normális ismerkedési lehetőségeket..

16/L

2011. máj. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én az ilyet gyűlölöm és odamondom nekik halkan de azért hogy hallják hogy szánalmas... De a munkásoktól már szinte félek... tavaly nyáron követett egy szerencsére közben jöttek a barátaim ( fiúk,lányok)
2011. máj. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
nem nézek rájuk... vagy ha már nagyon felb*sznak akkor bemutatok egy picit... :D
2011. máj. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
53%
En orulni szoktam, h tetszem nekik. Csak mosolygok es tovabbmegyek..:)
2011. máj. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!