Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek a "plázacicák"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek a "plázacicák" vagy inkább a lazább csajok jönnek be? Kort is lécci. (:

Figyelt kérdés
2011. szept. 24. 19:21
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
20vagyok, de nem azért mert könnyű megfektetni(ami persze igaz) de ez egybe számomra elég visszataszító. ellenpélda: egy úgymond laza csaj már a randin úgy gondolta h mehet a menet, én meg kiröhögtem szegényt, mert úgy mentem el h azért még egy találka belefér, de otthagytam :D és igen, az ismeretlen az jó:P
2011. szept. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 A kérdező kommentje:

Most kajak kiröhögted..és otthagytad.??:O:O:O Milyen ez mááár...pasik.:P:P

:DD

2011. szept. 24. 21:21
 33/55 anonim ***** válasza:

ma 21:19!


Ez most komoly?:D A randin így rád nyomult? Nem semmi.

2011. szept. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
igen, mondtam h mennem kell, kérezte h miért, én meg vmi idióta választ mondtam kb. meg kell etetnem a pingvineket. szal egyből levágta h h akkor most vmit elrontott:D és nem pasik...csak egyszerűen fun az egész :D ne legyél álszent, tuti te is csináltál már hasonlót?:O:P
2011. szept. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 A kérdező kommentje:

Én nem szoktam ennyire nyomulni..az a pasi.Az enyém,hogy ilyen helyzetekbe "megetessem a pingvineket" xDDD

Omg...xDD

2011. szept. 24. 21:27
 36/55 anonim ***** válasza:
Gondolom akkor külsőleg nem jött be, mert máskülönben meghúztad volna:D
2011. szept. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 A kérdező kommentje:
Az a pasi dolga.*
2011. szept. 24. 21:28
 38/55 anonim ***** válasza:
még szép hogy a krapek dolga, szerencsére még nem haltunk ki. de kajak vmi hasonló f4szágot mondtam, vág az eszem..:P meg úgy amblokk elviccelődöm amikor kell, de van egy határ.de most ilyet szólni egy randi közepén amikor a hátteret beszéljük ki és egy kávézóban ülünk vagy micsoda volt az. :D
2011. szept. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 A kérdező kommentje:
De ez akkor is bunkóság volt(annak ellenére,hogy igazad van)..xDDD Vág az eszed..hát az tuti,nekem nemjutott volna eszembe a pingvin etetés.xDDD
2011. szept. 24. 21:35
 40/55 anonim ***** válasza:
most kb úgy mondod mint ha te soha nem lennél bunkó.:O:D emberek vagyunk könyörgöm, kell vmikor annak lennünk mert ha nem, akkor értékrendünk felérne egy növénnyel... :D
2011. szept. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!