Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek a "plázacicák"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek a "plázacicák" vagy inkább a lazább csajok jönnek be? Kort is lécci. (:

Figyelt kérdés
2011. szept. 24. 19:21
1 2 3 4 5 6
 41/55 A kérdező kommentje:
Szoktam,nem is keveset..dehátmostnaaa.:PP xDD
2011. szept. 24. 21:41
 42/55 anonim ***** válasza:
mert az szted jobb ha olyat tesz ami vmi tré, és te azt mondod h Hoppá csöng a telefonom és haza kell mennem, vagy elintézni valóm akadt. inkább megnevettetem és akkor nem lesz annyira gáz neki, te is jobban örülnél neki sztem egy ilyennek.
2011. szept. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 A kérdező kommentje:
De én alapon nemhagynám,hogy ilyen helyzetbe kerüljek..mert,azért ez milyen már..vagy ha,mégis,akkor gyors hozzá tenném,hogy csak hülyültem vagy vmi.
2011. szept. 24. 21:46
 44/55 anonim ***** válasza:
nem azt mondom h ilyen extrém módon szúrod el a dolgokat mint a lány:D hanem csinálsz/mondasz vmit ami a másiknak nem jön be, mire annak elege lesz a másikból és lelép vmi poénos indokkal. de am sztem a lányek még reakció időt sem hagytam, hanem kb egyből kinyögtam a dolgot:P de neki is tetszett a lelépésem mert utánna még rámírt h olyan aranyos voltam, mondtam h ahha kösz..:)
2011. szept. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 A kérdező kommentje:

Ha nagyon bejön a srác..és zavarba vagyok,akkor jöhet szóba ilyen.:DD:$

Nekem is tetszett volna,de aztán tuti nem írok...elkerültelek volna nagy ívbe.xDD:P

2011. szept. 24. 21:56
 46/55 anonim ***** válasza:
ne vegyed tutira, jó hatással vagyok másokra :D de am ilyen egy laza csaj, ha a másik alomból jött volna az egyed, sztem akkor egyrészt nem érti és megsértődik h ilyen mondok. másik h utánna haragudna rám és azért kerülne el! :D nem azért mert gáz neki, csak egyszerűen buta.nincs jobb szó.;)
2011. szept. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 A kérdező kommentje:
Debiztosra veszem,figyelj..nemrandizunk,szóval rám lehetsz jóhatással..úgy sem látod/hallod a következményeket.xDD Én már csak azért is kerültelek volna,mert cinkes lett volna a helyzet..de ez az én véleményem..:DD
2011. szept. 24. 22:09
 48/55 anonim ***** válasza:
Hát ha laza alatt azt érted hogy cigi pia drog káromkodás dugás 14 évesen akkor inkább szüzen halok meg.... Ha csak egy vidám humoros nem hisztis ás finnyás értelmes lány akkor a laza a nyerő. :D
2011. szept. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 A kérdező kommentje:
Az utóbbi.:DDD
2011. szept. 24. 22:17
 50/55 anonim ***** válasza:
igazából meg kell találni az egyensúlyt és akkor jónapot. szóval 2in1. persze nem tudom megmondani h melyik felé tolódna el az értékrende-felfogása
2011. szept. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!