Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt? Mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Mégis akar tőlem valamit? Csak a korom zavarja?

Figyelt kérdés
Sziasztok 14/Lvagyok a srác 18. Nagyon szeretem őt, meg is mondtam márneki, amire az volt a válasza, hogy barátnője van és egyábként is túl fiatal vagyok hozzá és keressem meg ha 17leszek. Többször is említette hogy jól nézek ki, szeret velem beszélgetni...kicsit messzebb lakunk egymástól de sokat beszélünk msnen van olyan h akár 50 oldalt is egy nap...mindenről nyíltan beszélünk egymással, többször is felhozott olyan témákat pl: miért nem szopom le? örülne ha 1-2x átmennék stb...Mindig nekem meséli el(ezt mindig megemlíti ha beszélünk), hogy nője így felhúzta agyátí nője úgy elrontotta kedvét...Szerintetek valójában ő is érez valamit iránta csak nem meri bevallani magának sem? vagy csak az egészet beképzelem? De akkor miért ilyen velem? segítsetek kérlek:( köszönöm a normális válaszokat:)
2010. jún. 17. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
B*ZD MEG!! "pl: miért nem szopom le?" Hihetetlen vagy... Jézusom!! És Te még ezzel akarsz összejönni, aki csak jól le akar szopatni? :DD
2010. jún. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak szex és más semmi...
2010. jún. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
buta vagy, és a buta kérdéseiddel megszégyeníted a korosztályod éretelmes részét. na ezt utálom. (N)
2010. jún. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

fiatal vagy és naív, kihasználja hogy te szereted, s csak 1 sexre kellenél. hagyd ott, szopjon le ő egy lovat!


dr.b.23F

2010. jún. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
csak meg akar dugni! észnél legyél!
2010. jún. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat...és ettől féltem=/
2010. jún. 17. 22:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Pedig biztos jó kis melleid vannak...
2010. jún. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!