Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez micsoda? Nem zavarja a korom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez micsoda? Nem zavarja a korom?

Figyelt kérdés

Facebook-on megböktem egy srácot, amiből ez a sztori kerekedett:

Irkáltunk egymásnak, és ezt írta: 'Az én értelmezésemben ez azt jelenti, h kellemes perceket kellene együtt töltenünk... ;-);-)':( Aztán megkérdezte, nem nézek e be hozzá (kiderült, hogy egy utcában lakunk). Rábólintottam. Lecuccoltam a nappaliban, pár szót váltottunk, hogy gondoltam a bökést, mennyire komolyan... Mondtam neki, hogy tőlem aztán nem függ semmi... Erre ő: akkor mutatok valamit! Megfogta a kezem, megmutatta a hálószobát... Ő: nem is kapcsolok villanyt... Pillanatra megállt bennem az ütő, mert nem gondoltam volna, hogy komolyan gondolja. Leültem az ágyra, mellém ült. Lesmárolt. Smárolunk... Még az elején szóltam, hogy bocsi, de megjött (amúgy nem:D). Valamiért abban a pillanatban azt láttam a legjobbnak. Mondta, hogy szólhattam volna hamarabb, nem tehetek róla, stb. Kérdezte, hogy máskor ráérek e. Persze, hogy rábólintottam, de végül arra jutott, hogy 'gyakoroljunk' jövőhétre. Hanyatt dobott az ágyon, lesmárolt, nyakamat is megtámadta... Aztán felült... Megkérdezte a koromat. Szerencsére csak egy évvel tippelt idősebbnek, mint amennyi vagyok. Mondta, hogy 'hááát azért egy jó 10-es van köztünk'. Én meg nevettem egyet. Hanyatt vágódott az ágyán, és mondta, hogy próbál 'ésszerűen gondolkodni'. De végül lesmárolt, és valahogy rá kerültem (hanyatt feküdt). Felült... Az ölében ültem... Átvándorolt 18+-os területekre, aztán mondta, hogy most fejezzük be, mert nem bírja visszafogni magát.

17l


2011. szept. 25. 11:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Essetek túl rajta. A srác megdug egyszer, aztán eldob. Minek ezt húzni..
2011. szept. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
79%

Egyáltalán nem zavarja a korod, és van annyi tapasztalata 28 évesen, hogy tudja, egy ismeretlen csaj nem böködi ok nélkül, és a mai 16-20 évesek 99%-a egy utolsó, retkes ku.rva.

... és tényleg!!


Elég kevés pasit szokott zavarni, ha megba.szhat egy 17 éves ingyenku.rvát.

2011. szept. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

nem is gondolod ezt az egészet ultragáááznak?

hogy zavarná a korod, ha ilyen kezesbárány vagy.. pf

2011. szept. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

bocsi ez télleg csöppet ribiség, de nem a kor miatt, hanem pár szép mondat után már át is mész hozzá..

HIBA!:S

Egy csajszi.

2011. szept. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

az igaz, hogy sok a ribi, de egyébként ha eleve ez úgy indult, hogy csak dugnak egyet,akkor mind1, melyikük hány éves, nem lesz belőle komoly kapcsolat, mondjuk 17 évesen egy picit meredek, de utána azt csináltok, amit akartok ( ha töltötted a 18at)...amúgy gondolom ha komoly kapcsolatot akartál vna, nem mentél volna át..

a korod nem zavarja, egyszer csináljátok, és pá.

amúgy nekem is tetszik egy pasi, 34 éves, én 19, én is tetszem neki, ha nem lenne senkim, és neki sem, simán vállalnék egy kört vele. ennyi.

19l

2011. szept. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!