Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S. Mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. Mit csináljak? Tanácstalan vagyok! Részletek lent.

Figyelt kérdés

Van egy srác,aki bejelölt iwiw-en,megnéztem az adatlapját de nem sok minden volt leírva,láttam hogy ugyanabba a suliba járunk gondoltam visszaigazolom,mert van pár ember aki tudom hogy ki,de a nevét még nem igazán tudom.Este felvett msn-re,beszélgettünk.Kiderült,hogy 10-es,beszélgettünk a gólyaavatóról meg hobbikról.Végül is jól el beszélgettünk,de én még mindig nem tudom,hogy ki ő.Most is beszélgetünk,tegnap én írtam rá,mert nem tudtam ki az,de most ő írt rám,rögtön ahogy bejelentkezett.

Tegnap is írt pár olyan dolgot amire nem tudom,hogy reagáljak.Pl:ilyenek ír,hogy "szerintem most is egy csinos csajjal msn-ezek." "szép vagy." azt is megkérdezte van-e barátom.Nincs értelme hazudni,írtam neki,hogy nincs.

Ha ilyeneket ír,hogy reagáljak rá,mit írjak neki?

Bocsi,de tapasztalatlan vagyok,nem volt még barátom,nem csókolóztam és még nem is közeledett felém egy fiú sem.

Mit tegyek?

Köszi a válaszokat!

14,5/L


2009. szept. 28. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak őszintén :) Ha viszont tetszik neked a srác, nyugodtan "flörtölhetsz" vele, akár talizhattok is, ha már egy suliba jártok, ha meg nem jön be, mond meg kerek perec, hogy nem az eseted, persze nem valami bunkó módon. Szépen meg lehet fogalmazni az ilyeneket :)
2009. szept. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

igen,de az a baj,hogy nem is tudom ki az.Mármint,hogy hogy néz ki meg ilyenek.Annyit tudok róla,hogy 10-es,vannak háziállatai,kertes házban laknak és sportol.Semmi mást...

köszi a választ!

és ha flörtölésre kerülne a sor,mit csináljak?

2009. szept. 28. 19:12
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy sajnálod, de nem tudod így névről, hogy ki ő. Kérd meg szépen, hogy vagy mutasson magáról egy képet vagy suliban menjen oda köszönni neked. :)
2009. szept. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Öhm, nekem nem jönnek be az ilyen fazonok, de ez magánvélemény^^. Van egy olyan sanda gyanúm, hogy nem egy helyes pasi, de azért ezt mindenképpen derítsd ki valahogy, még mielőtt belekezdesz bármibe, mert ebből kínos eseteid lehetnek még!
2009. szept. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

jó,köszi szépen(:

hát most csak úgy átlagos dolgokról beszélgetünk...gólyatábor,suli ilyenek.De majd igyekszek képet kérni tőle,meg jobban megismerni.

2009. szept. 28. 19:24
 6/6 anonim ***** válasza:
mondd neki hogy küldjön egy képet :)
2009. szept. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!