Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, volt már olyan, hogy megtetszett egy lány, de nem a külseje, hanem a belsője? Folytatás lent.

Figyelt kérdés
És pl nem akartatok ez miatt összejönni a lánnyal. Aztán a lány igényesebbé vált, egész jól nézett már ki, egyre jobban. És ekkor már kezdeményeztetek, mert már nem csak a belsője tetszett. Hozzáteszem hogy nem lett beképzelt az új külsője miatt, hanem csak egészséges önbizalmat kezdett sugározni magából. Ha volt is ilyen, nem nézlek le, nyugodtan írd meg. Csak érdekelne :)
2011. szept. 25. 14:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

de a voltbarátnőmből tényleg ribi lett...

elkezdte kiélni magát és több vasat kezdett a tűzben tartani és hisztis pi csa is lett belőle...

Csajozás szempontjából tök mindegy hogy milyen a nő a lényeg az hogy ragadjon meg benne valami...

2011. szept. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
73%
Volt már olyan akibe belefektettem de totál nem volt tanítható...tudod ha valaki nem érzi az ösztönöket akkor azzal nem lehet mit csinálni.....
2011. szept. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Igen, ebben igazad van. És tényleg sajnálom, hogy ugy jártál. Ilyen is van sajnos.
2011. szept. 25. 14:59
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ha tetszik egy lány belsőre, akkor egy idő után a külseje is megfog. Szóval nem értem a kérdést. :)
2011. szept. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Hát, nekem viszont volt olyan, hogy valaki tetszett belsőre, de a külsejét tekintve nem láttam nagy jövőjét az esetleges kapcsolatnak... Na hát én is emberből vagyok, nem tudom magamra erőltetni hogy valaki tetsszen ha nem tetszik. De még csak csúnya sem volt, de nekem nagyon nem jött be a típusa.
2011. szept. 25. 15:14
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen és kifordítottam
2011. szept. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
ez a kettő nálam összhangban van
2011. szept. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!