Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért igénytelen túlsúlyos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért igénytelen túlsúlyos a fiatal lányok nagy része?

Figyelt kérdés
Már észrevettem, hogy a velem egykorú lányok 17-23 nagy része duci, vagy dagadt, átlagos meg vékony alig van, mindig van valami fölösleg rajtuk, nekem meg az ilyenek nem kellenek, miért nem fogynak le a lányok?
2011. szept. 25. 15:34
1 2 3 4
 1/38 mus musculus ***** válasza:
85%
Mert sokat zabálok, mozogni meg lusta vagyok. Bocsi.:D
2011. szept. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:

szégyelld magad:D

én is sokat zabálok és lusta vagyok mozogni még sem hízok, érdekes...

2011. szept. 25. 15:38
 3/38 anonim ***** válasza:
100%

Vagy adj le te egy kicsit... :D

Az igényeidből :)

2011. szept. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
És a fiúk (17-23) nagy része miért dagadt, büdös gép előtt élő kocka vagy vasággyal 50kg-t nyomó, csőnadrágos emős? Neke az ilyenek nem kellenek, változzanak meg.
2011. szept. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
dehogy adok, nekem nem tetszenek a dagadt csajok
2011. szept. 25. 15:40
 6/38 anonim ***** válasza:
100%

"én is sokat zabálok és lusta vagyok mozogni még sem hízok, érdekes..."


Nem mindenki szervezete működik ugyanúgy. Az meg már megint más dolog, hogy a férfiak anyagcseréje gyorsabb.

2011. szept. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 mus musculus ***** válasza:
Miért lenne érdekes? Ahogy már írták, nem mindenki egyforma.
2011. szept. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
93%

Mert már k.urvára unják azt, hogy a magadfajta antiadoniszoknak is csak a tökéletes alakú nő felel(ne) meg.

És ha aközött kell választani, hogy soványodjon az ember lánya azért, hogy kifogjon egy hozzád hasonlót, vagy élhet nyugodtan, megengedhet magának időnként egy szelet csokit vagy fagyit, és lehet rajta +3kg, akkor valljuk be töredelmesen, hogy az utóbbi verzió a csábítóbb. :)

Ha egy normális férfi elvárásai miatt kell alakítani magunkon, az már más ügy.

2011. szept. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

15:39

Kit érdekel, a férfiak megtehetik amúgy is mert a nők a szebbik nem, legyetek ti szépek.Nem nekünk kell szépnek lenni, ha annyira szépséget akarsz menj és nyalj ki egy csajt!

2011. szept. 25. 15:44
 10/38 anonim ***** válasza:
94%

És kit érdekel, hogy mi tetszik neked? Ide jössz panaszkodni mert te még a szemed se bírod kinyitni olyan lusta vagy. Nem túlsúlyos az átlag, igenis van sok átlagos/vékony/sportos alkatú lány is. Ha te nem veszed észre az nem a lányok hibája. Hogy miért nem fogynak le? Mert pont a te kedvedért fogyjanak le? Tudod sok pasinak tetszik, ha egy nő teltebb egy kicsit. Az meg, hogy neked nem tetszik senkit nem érdekel, ha a lányok jól érzik így magukat, akkor miért fogynának le...-.-"

Ez kb olyan mintha azt kérdezné egy lány, hogy a pasiknak miért olyan kicsi a farkuk?

Gratulálok neked. Miért vagy ennyire primitív, hogy nincs jobb dolgod mint ilyen értelmetlen kérdést feltenni?

2011. szept. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!