Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan "hódíthatnám" meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan "hódíthatnám" meg a kiszemeltem?

Figyelt kérdés

Van a suliban egy srác,már év eleje óta csak nézegetem,de nem jutok 5-ről a 6-ra,és már unom!Eddig sose volt bátorságom kezdeményezni senkinél,de nekem Ő most tényleg kell,még nem tetszett soha senki így mint Ő.5 hónap alatt jó ha 2szer szemeztünk,de eddig még nem nagyon vett észre:S És olyan mérges vagyok magamra,mert mindig elszalasztom a lehetőségeket:(

Mivel idén elballag a suliból,nincs sok időm.Egyébként 19 éves,és nincs barátnője,a suliban elég népszerű,de sokszor látom egyedül is.

Na szerintetek van nála esélyem?Hogyan hívjam fel magamra a figyelmét?

Értelmes válaszokat várok.

Köszönöm:)

L/16


2010. febr. 13. 16:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát jelen pillanatban még biztos nincs esélyed....azt montad h jó ha 2szer szemeztetek, ha már most teccenél neki, akkor több lett vna....de ez nem azt jelenti h még nem lehet esélyed:)mosolyogj rá, véletlenül érj hozzá(pl ha sok ember van a folyóson amikor ő is ott van, akk menj neki egy kicsit) stb....így fel tudod hívni magadra a figyelmet, és észre tudod venni h van-e esély:)
2010. febr. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

jah én is az előtem lévővel értek egyet teljes mértékben

hajrá vesbe női praktikákat

ejcsel előte valamit keresd a pillantását ilyesmik

és észre veszed hogy kellesz e neki

2010. febr. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
menny neki lökd fel és jól rugdosd meg, hogy észrevegyen
2010. febr. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szia! énis pontosan ugyanebbe a helyzetbe vagyok:D csak az életkor más :D csak én 3.-os vagyok, ő 2.-os :D bár mi már sokszor szemeztünk,de más nemvolt :/ ő sem lép,és én sem merem, meg igazából nemis tudom hogyan, nemúgy tűnik mintha közömbös lennék neki,de társasági oldalakon se igazol vissza :/ nemtudom mit tegyek,mert nagyon tetszik :( szóval ha élőben nincs bátorságod,akkor esetleg msn-re vedd fel :D bár pont én beszélek XD puszi
2010. febr. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,majd összeszedem minden bátorságom,és ráhajtok!:)
2010. febr. 13. 21:03
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha az RMG-be jársz és rám gondolsz, akkor írj!

Egyébként, sok sikert! 19F

2010. febr. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

23:37

Nem oda járok:D

De azért köszi:)

2010. febr. 14. 09:23
 8/13 anonim ***** válasza:
majd irdd meg hogy sikerült, és akkor nekemis adhatsz ötleteket:D
2010. febr. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hogy hívd fel magarda a figyelmedet?

A hagyományos módszerrel :

Tömeg van a folyosón.Te könyvvel a kezedben mész ki oda, mikor látod h jön. Odamész a közelébe és "véletlenül" kiejted a kezedből a könyvet.

Ha felveszi -> sikeres kísérlet :D

Ha nem -> valszeg nincs esélyed nála...:(

Sok sikert!:)

2010. febr. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

utolsonak: ha felveszi uriember,ha nem bunko vagy nem vette eszre/hidegen haggya mert siet


amugy szerintem a logdosodesnel jobb modszer is van(bunkosagnak is veheti,pl engem zavar ha nekemjonnek)


probalj odamenni valami teljesen normalis kerdessel>ha szivesen valaszol bejossz neki,ha probal minel hamarabb valasozlni hogy elmenny akkor nem.

Masik megoldas ha teljesen atlacco szoveggel mesz oda es tut tudni fogja hogy bejon neked,aztan rajta mulik hogy osszejosztok-e.


Ha hulyeseget mondtam bocs

2010. febr. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!