Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szép lányok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szép lányok, akik megtehetitek hogy válogattok, ti csak helyes pasiknál kezdeményeztek?

Figyelt kérdés
Már ha kezdeményeztek. :)
2011. szept. 25. 18:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát az hogy ki a helyes az egy szubjektív fogalom. Mindenkinek más tetszik mindenkin ek más az izlése és vagyunk 3man és 3man vélekedünk egy fiúról. Jó persze vannak olyan fiúk ilyen lányok ideája hogy szőke kócosra túrt haj, nagy kék szem, cuki arc, de én ezeket a fiúkat bkén szoktam hagyni mivel minimum 3 csaj legyeskedik körülötte. Meg hogy ki a szép lány, nos ez is egy szubjektív fogalom. Mások szerint nagyon szép vagyok szerinem viszont nem vagyok tökéletes. Ha valaki viszont el van telve magától na annak kb az ellenkezője jön le másoknak példa erre az én oszt. társam. Na szóval hogy ki a "nagyon szép" és "nagyin helyes" pasi azt senki nem tudja megmondani. Ez a véleményem. Én spec nem a nagyon helyes pasikra hajtok sőt nem is hajtok senkire. Nekem a visszahúzódó félénk srácok tetszenek mint én, ők olyan cukik szoktak lenni. Van egy fiú nálunk olyan nagy menőnek képzeli magát, és vagy 5 csaj legyeskedik rajta a szünetekben. Engem viszont taszít kifejezetten...de az ugyan ilyen stílusú lányok akik barbi babának gondloják magukat na az a másik amitől a hideg ráz ki!!


xDD Egy kicsit hosszúra sikeredett!! :D

2011. szept. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy jelentheti ki valaki egyértelműen, hogy ő nagyon szép, mikor lehet, hogy pl nekem nem tetszik, akkor már nem lehet az.
2011. szept. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nagyon csúnya barátom sose volt, én nem mondom magamról, hogy nagyon szép vagyok, de általában pozitív visszajelzések jönnek :)

Viszont nekem a belső fontosabb, most egy fiút neten ismertem meg, rengeteget beszélgettünk, belsőre nagyon bejön.

Nemrég találkoztam is vele, külsőre is tetszik, de ha csúnya lenne attól még nem hajtanám el.

2011. szept. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Igen válogatok, és fontos a külső, de nem a legfontosabb. A fiúk is a szép lányokat nézik meg először, hát fordítva is így van, viszont kivételek vannak nem egy olyan srác volt aki inkább a szövegével és a határozottságával vett le a lábamról. Időm se lett volna azon gondolkozni, hogy helyes e egyátalán már el is vette az eszemet.
2013. szept. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!