Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet megcsinálni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet megcsinálni hogy ne lássa hogy kapcsolatban vagyok? Van olyan tiltás?

Figyelt kérdés
Van egy csaj akivel járok bírom de vele nagyon bizonytalan. Sokkal jobb mint én, és sajna mégcsak helybe sincs. Messze van. Távkapcsolat. Ki akarjuk tenni fészen h kapcsolatban de nekem van még vki. jolenne ha az a valaki nem látná, mert ő helybe van és vele is kicsit kavarok ha az első dobna.
2011. szept. 26. 01:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
ilyen nincs komám! Benézted! XD
2011. szept. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 krvua ***** válasza:
68%
beszélj mark zuckerberggel...
2011. szept. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 greeen ***** válasza:
42%
te fogyatékos Down kóros egy idióta vagy ha ez a legnagyobb problémád hogy a kibaxott facén a kapcsolatban kint legyen a fejlécen!Nem írsz ki semmit te ökör azt annyi!hány éves vagy 12?
2011. szept. 26. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

20

vagyok te segfej es nem ez a legnagyobb bajom

2011. szept. 26. 11:02
 5/15 anonim ***** válasza:

JA, mert egyszerre két csajt hülyítesz.....????

Válassz! Aztán akivel együtt vagy azt tedd ki.

Ha tudnám a bajodra a megoldást se mondanám el. 2 oka van

1. Nem tisztességes

2. "Segíts magadon és Isten is megsegít" Ha problémád van, ne mindig mástól várd a megoldást.

2011. szept. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szeretnék gratulálni a kérdezőnek, hogy 20 évesen itt tart!
2011. szept. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Lúzer XD
2011. szept. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Aztán ennek úgy alapból mi értelme van?
2011. szept. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
igen itt tartok, jó itt nekem, igen lehet hogy lúzer vagyok, értelme annyi hogy ki akarja tenni a csaj. Valaki esetleg segítene is?
2011. szept. 28. 14:39
 10/15 anonim ***** válasza:
Megoldható egyébként, be lehet állítani az adatlapodon, hogy ki láthatja a családi állapotod, állítsd be, hogy csak az a leányzó lássa, akinek kell és senki más. Frappáns megoldás, üdvözöllek a klubban! :D
2011. szept. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!