Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet megcsinálni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet megcsinálni hogy ne lássa hogy kapcsolatban vagyok? Van olyan tiltás?

Figyelt kérdés
Van egy csaj akivel járok bírom de vele nagyon bizonytalan. Sokkal jobb mint én, és sajna mégcsak helybe sincs. Messze van. Távkapcsolat. Ki akarjuk tenni fészen h kapcsolatban de nekem van még vki. jolenne ha az a valaki nem látná, mert ő helybe van és vele is kicsit kavarok ha az első dobna.
2011. szept. 26. 01:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

HA további kérdésed van a témával kapcsolatban írj!


Előző voltam.


Egy gyakorlott nőcsábász! :)

2011. szept. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Végre egy normális válaszoló! köszönöm:) azt nem lehet hogy csak pár ember ne lássa?
2011. szept. 28. 14:48
 13/15 anonim ***** válasza:
undorító seggarc vagy... remélem mindkettő rájön hogy miben mesterkedsz és egyikkel se fog összejönni... paraszt
2011. szept. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Meg lehet csinálni. Menj az adatlapod szerkesztésére, és a családi állapot mellett, ahol beírod, hogy kapcsolatban vagy, abban a sorban jobb oldalon van egy kis ábra, arra kattints, válaszd az egyénit és ott Hide this from és írd be azok nevét akiket nem akarod, hogy lássák. Nem bonyolult! :)
2011. szept. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Dobd azt amelyik helyben van ha vele csak kavarsz vagy pedig azt a melyik táv. EGYszerre 2-t az még facen se tod megoldani hogy ne jöjjön rá elöbb vagy utóbb...
2011. okt. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!