Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátomban nem bírok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátomban nem bírok bízni (mert eljátszotta) változni fog ez valaha?

Figyelt kérdés

neten nézegette mindig csajok adatlapjait, aztán amikor felhoztam, üvöltözött, meg tagadta, azóta allergiás lettem arra is ha bekapcsolja a számgépét, de a legrosszabb, hogy ha nem vagyunk együtt mindig készenléti érzésben vagyok, hogy most ugyan mi rosszat csinálhat

ha meg vele vagyok folyamatosan figyel minden csajt körülöttünk (nem észrevesz! hanem figyel! - a kettő közt van különbség)

nos ő jelenleg azon van, hogy költözzünk össze (mert féltékeny rám), birtokolni akar engem.


1,5 éve vagyunk együtt

az adatlapos dolgot 3. hónaptól fél éven át csinálta

vagy smskapcsolatok.hu oldalon volt, meg sorolhatnám

mára nem tesz semmi hasonlót, de én MINDIG frászban vagyok


el fog ez szerintetek bennem múlni valaha?

valakiben múlt már el bizalmatlanság?

és a bizalom újra ki tud alakulni? egyik napról a másikra, vagy mennyi idő még???


2011. febr. 16. 12:50
 1/8 anonim ***** válasza:

1:Az kiabál,akinek a háza ég!

2: Azért féltékeny mert magából indul ki.Birtokolni akar,mert tudja magáról,hogy Ő milyen.Nem hinném,hogy hűséges tud maradni hosszú távon.

3:A szálka mindíg meg marad benned,nem biztos,hogy meg tudsz bízni újra.

Én azt vallom a bizalomért meg kell dolgozni,nem jár alanyi jogon.Nagyon kéne pedáloznia.De még az sem jelent semmit.Lehet kényelmes neki,hogy Te fixen vagy neki,de amellett kiéli a vadászösztönét.De még ha nem is fektet meg mást akkor sem tisztel téged.Kis undormány a pasid.Nekem is volt hasonló.De már nincs meg.Nem ilyen az igazi férfi.

2011. febr. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem bő 1 év kellett, hogy a fantáziakép eltünjön a szemem elől miután a férjem megcsalt. Szerintem sosem fogok benne megbízni már, de magamat próbálom átformálni, a gondolkodásmódom és ha eszembe jutnak dolgok, hogy most merre is járhat és mit is csinálhat akkor elterelem a figyelmem már tudatosan valami másra ami nekem jó és kellemes téma.

De a pasid valóban furi egy kicsit.

2011. febr. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

igen lehet benne ilyen, hogy én vagyok a fix pont neki és semmi több

sajnálattal hallom hogy házasság közepén is ilyenek a pasik.


és most is ebben a pillanatban is derültek ki újabb stiklijei - amiről elfelejtett szólni

(pl megbeszéltük, ha iwiwre megy, velem teszi, hogy lássam, semmi takargatnivalója - és lám most láttam felment nélkülem - ami önmagában nem lenne gond - csak ezt elfelejtette velem közölni, és így "hátulról" tudom meg)

tehát mintha rájátszana arra, hogy ne bízzak!!

2011. febr. 16. 15:33
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyébként hány évesek vagytok?Gondolom fiatalabb korosztály,a pasid meg aztán tuti gyermek agyú.Ilyen oldalakon csajozik...pfff.

Gáz.Szerintem nézz szét Te is milyen a leosztás pasik terén,de élőben,ne ilyen személytelen módon.Jobbat érdemelsz.Nem becsül meg.Simán hülyének néz.

2011. febr. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszi a választ

most megírtam neki, mert kérdezte, hogy honnan tudom, hogy iwiwezett, miért kutakodok utána, nem bízok benne?

írtam neki, hogy nem.

erre kérdezte: akkor minek vagy velem?

erre írtam az emberek szerelemből vannak együtt, attól, hogy bízunk, vagy nem, ez nem összetartó indok.

azóta semmi


csak ez a kérdése is olyan kemény volt, hogy minek vagy velem?


olyan érzéketlennek tűnik nekem ez a srác

2011. febr. 16. 17:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Ő akar benned lelki ismeret furdalást okozni.Undorító.Nekem is volt ilyen pasim.Csinálta a f@szságait.és hogy hárítson megpróbálta úgy beállítani a dolgokat,hogy esetleg még Én érezzem magam szarul.Egy ideig ment neki.8X raktam ki külsőre.Aztán a 9. végleges volt.Hiába voltam szerelmes,muszáj volt megtenni.Az ilyenek csak szipolyozzák az ember energiáit.Túl sok reményt ne fűzz hozzá szerintem,keress mást.
2011. febr. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
lassan komolyan tényleg ezen vagyok, hogy mást keressek
2011. febr. 17. 13:34
 8/8 A kérdező kommentje:

ugyanis azóta is egyfolytában engem szipolyoz, támad, hogy én meddig cigizem, én lesem a pasikat, meg hasonlók.


most megkérdeztem tőle, ha engem zavar valami és megkérdezem, miért azt kapom, hogy elkezd támadni, ahelyett, hogy megnyugtatna, és a végére megjegyeztem, hogy most utálom őt.

2011. febr. 17. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!