Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbíznátok olyan srácban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbíznátok olyan srácban, aki már egyszer ezt eljátszotta?

Figyelt kérdés

a párom kapcs-unk 4. hónapjában neki állt a neten társkeresőzni, mivel időben rájöttem(az előzményekből, amiket most már törölget)így ez nem fejlődött tovább, nem volt randi, megcsalás.

most tervezget velem összeköltözést, de akkor is tervezgette ezt...

nos. most ott tartunk, hogy teljesen korrekt. én viszont nemigen hiszem ezt, de nem állapot, hogy mindig a gépét kell ellenőrizgetnem, hogy erről bizonyosságot kapjak. én nem tudok így élni, tehát elhatároztam, hogy "vakon" próbálok bízni.

mi lesz ebből szerintetek????


2010. okt. 11. 13:38
 1/9 frenzon ***** válasza:
nézd. nekem is van egy kapcsolatom, és mégis fent vagyok egy társkeresőn.és nem azért hogy párt találjak. és minél jobban ellenőrizgeted stb. annál jobban fogod elüldözni magadtól.
2010. okt. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha a 4. hónapban megpróbált megcsalni (mert megpróbálta!!! bárhogy szépíted), szerinted mi lesz 4 év múlva?

Szerintem nem az a lényeg, hogy effektíve lefeküdt valakivel, hanem hogy társkeresőzött = társat keresett, vagyis te nem vagy neki társ. (Max. átmenetileg.) Ébresztő!!! Akkor kellett volna kirúgni. Mellesleg akinek nincs titkolnivalója, nem törölgeti ezerrel az előzményeket.

2010. okt. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

ha nem is megcsalás célból volt fent, akkor is mélységesen rosszul esik és ezáltal nem is bízom benne

ha én teszem ugyanezt, ő ki is dobott volna.

de megtettem hi hi és rosszul lett tőle.

és most ő sem bízik meg bennem nagyon, de így komolyan mondom: jobban értékel, félt, kedvesebb velem, stb.

de engem már nagyon fáraszt az egész, nem akarom őt ellenőrizgetni, de akkor mi lesz? nem fogok semmit megtudni, simán kijátszhat. az ilyen élne is a lehetőséggel?

2010. okt. 11. 13:52
 4/9 anonim ***** válasza:

Frenzon, ha nem keresel társat, miért vagy fent? Unatkozol? Ezt az időt miért nem a társaddal töltöd?

Vagy azt várod, hogy legyen egy jobb lehetőség, még ha nem is keresed, és akkor kihasználod?

Vagy csak hülyíted azt a sok szerencsétlent, aki azt hiszi, ismerkedni vagy fent? Egónövelés, vagy mi?

Komolyan érdekelne.

2010. okt. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

az előzmények be lettek állítva, automatikusan töröl mindent

tehát nem ő törli ezerrel, ezzel nem kell bajlódnia.

kezdtem azt hinni, az én hibám, hogy társkeresőzött, mert egy "csicska" voltam a szemében.

most ez megváltozott. NŐ vagyok neki!

és így mi várható?

2010. okt. 11. 13:54
 6/9 anonim ***** válasza:
én nem bíznék meg benne többet. sőt, én azon nyomban otthagytam volna, akármennyire szeretem őt!
2010. okt. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

13:54-eshez

én azért voltam fent, mert gondoltam, ha találok mást, úgy könnyebb kilépnem a kapcsolatból.

de a lelkiismeretem nem bírta, és én hülye elmondtam a barátomnak, hogy beszéltem egy sráccal

és nem tudom, tényleg ezért szakítanom kellett volna e, mert ismétlem: LEHET HOGY AZ ÉN HIBÁM-ból társkeresőzött, én voltam az unalmas neki.

2010. okt. 11. 15:54
 8/9 anonim ***** válasza:

Te kérdező, nem kéne inkább őszintének lenned magadhoz?


*én azért voltam fent, mert gondoltam, ha találok mást, úgy könnyebb kilépnem a kapcsolatból.


Ehhez nincs mit hozzáfűzni. Szerinted a pasid miért volt fent? Kb. ugyanilyen okból. Neked a lelkiismereted nem bírta, ő meg lebukott, még mielőtt talált volna valaki. A lényeg az, hogy mindketten kifelé tenkintgettetek.


* LEHET HOGY AZ ÉN HIBÁM-ból társkeresőzött, én voltam az unalmas neki.


Miért próbálod mentegetni és magadra vállalni azt, hogy ő meg akart csalni? Hogy ne kelljen beismerned, hogy ő egy szar alak? Inkább magadat szapulod? Ilyet az önbizalomhiányos emberek csinálnak.

A szeretet lényege az, hogy olyannak szereted a másikat, amilyen. Ha jó, jónak, ha rossz, rossznak, ha unalmas, unalmasnak! Ha te túl unalmas voltál neki, ez azt jelenti, hogy nem szeret. Kár szépítgetni és kár magadra vállalni.


Ne keverd össze azt sem, miért féltékeny. Távolról sem azért, mert már jobban megbecsül, hanem azért, mert így csapódik le a bizalmatlansága. Neked úgy tűnik, ez jó dolog, egyébként viszont nem az.

Régen rossz, ha úgy kell kicsikarni a figyelmet és "megbecsülést", hogy féltékennyé teszed.

2010. okt. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

nem azzal lett kicsikarva a becsületem, hogy féltékennyé teszem

én akkor amikor elmondtam neki, hogy társkeresőztem, akkor ő kiakadt 5 napon át minden áldott nap bőgésig veszekedtünk, aminek az lett a vége, hogy benyögtem, hogy vége, nem bírom és összepakoltam és eljöttem és telot kikapcs 2 napra.

de ő nem hagyott, keresett, küzdött értem, így kibékültünk.

csak ezt hosszú lett volna leírni.

és én igen, azért társkeresőztem, hogy kilépjek, de azért akartam ezt, mert csalódtam a barátomban!

de ő amikor ezt csinálta az még előttem volt, tehát ő nem csalódásból csinálta, hanem aljas módon a szép szerelemben a hátam mögött.


és tudom önbizalomhiány arra vonatkoztatni, hogy én voltam unalmas neki, de ezt nem tudom eldönteni tényleg, elvégre senkinek nem kell egy lábtörlő....

2010. okt. 12. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!