Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 éves fiú akinek fegyvere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves fiú akinek fegyvere van. Kizáró ok lehet ez egy komoly lánynál?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Tudom hogy a kérdés eléggé hülyén hangzik de ez a helyzet. Hamarosan kérvényezni fogom hogy fegyvert vásárolhassak. A fegyver kizárólag önvédelmi célokból szükséges mivel hamarosan cégtulaj is leszek és a környéken elterjedhet hogy komolyabb összegeket kezelek (500,000-1,000,000ft kevesebb mint egy éven belül) ezért potenciális célpont lehetek.


Szóval, csak a komoly lányokra hajtok de nem szeretnék magyarázkodni hogy miért van fegyverem. Kizárásos ok lenne ez egy nem zürős lánynál? (a diszkóp**k egy része biztos bukik erre de a Fennvaló mentsen meg hogy egy ilyen kezébe kerüljek) Úgy értem nem vagyok zúrös, tiszta pénz. Igazán érdekelne hogy mit gondolnak a 16-22 év közötti lányok akiket a komoly srácok érdekelnek. (komoly de törődik a barátnőjével és ezenkivül meg tud nevettetni)


Csak őszinte és komoly válaszokat szeretnék, és főleg nőktől. (-lányoktól)


2011. szept. 27. 22:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Magad miatt nem lőnél csaj miatt viszont igen? Most nem arrol van szó hogy nagy lóvékkal mászkálsz es meg akarod védeni magad? Na most akkor kell fegyver vagy nem?
2011. szept. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
szerintem túlspilázod haver.......nem lenne elég 1 gázspray néha 1 olyan többet ér mint 1 fegyver.
2011. szept. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
18 évesen ekkora felelősségteljes karrier, amikor még alig érettségiztél le? És van pofád informatikusnak hívni magad? Ha 28-at írtál volna, akkor talán elhittem volna, de így. Ráadásul ez nem Amerika. Itt nem úgy megy, hogy bemész a boltba és veszel egy berttát. Még ha meg is tudod indokolni, hogy neked szükséged van rá, akkor is téged fognak megb.szni, ha egyszerre tíz felfegyverzett állat támad rád.
2011. szept. 28. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ilyesmin ne is törd a fejed,mert úgysem fogsz fegyvertartási engedélyt kapni,ha az említett összeg tízszeresét kezelnéd akkor sem.Annyira szigorúak a szabályok,hogy ez nem lehet indok a fegyverviselésre.Akiknek volt is,sokuktól visszavonták.
2011. szept. 28. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!