Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem szeretek bulizni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretek bulizni? És miért kell ezért lenézni?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok,jól nézek ki, intelligensnek tartom magam stb.Nem járok bulizni.Se házibuli se diszkó.Nagy ritkán alkalmanként kb jó ha 3 havonta elmegyek egyszer (és ebbe beletartoznak a szülinapok,szilveszter,stb).A korombeliek 80%-a hetente minimum 1X elmegy.Mindig hívnak engem is de soha sincs kedvem és ha nagy nehezen ráveszem magam akkoris tökre várom már hogy eljöjjön az a nap mikor kell menni és hamar legyen is vége :D... pedig mikor ott vagyok akkor ált. jól érzem magam,legközelebb viszont mégsincs kedvem menni.Azt vetem észre hogy emiatt valahogy lenéznek azok akik bulizósak.Mindenki meglepődik és nem értik hogy mi a franc bajom van.Antiszociálisnak tartanak ezért...

Most ez tényleg ekkora nagy baj ?

Ti mit gondoltok egy ilyen lányról?


2011. szept. 28. 11:26
1 2
 1/11 napietus ***** válasza:
nem, baj szerintem, ha egyéb módon kikapcsolódsz azért. tehát van hobbid, baráti köröd. ha csak otthon gubbasztasz, az nem egészséges ebben a korban :) de a kimozdulás, kikapcsolódás nem mindenkinek a bulizással egy értelmű, aki csak ezért lenéz, az hülye.
2011. szept. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22 vagyok, ugyanez. De 1-2 havonta lejárok a kocsmába a barátaimmal, illetve a barátnőimmel szoktam cukrászdába, kávézóba járni, így szerintem nem gáz, mert nem zárkózok el, de nem vagyok bulizós fajta.
2011. szept. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

én 23/F, vagyok, velem hasonlo a helyzet, buli nagyon ritkán. az alkhool ivás az más tészta, azt egyáltalán nem iszok szinte, csak nagyon ritkán. a drog azt megvetem meg a cigit is.

engem is lenéztek emiatt, meg hasonlok, mondták már hogy öntörvényű vagyok... meg stb.

2011. szept. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

az meg hogy nem szeretsz bulizni és emiatt mások másképp néznek rád, ők hülyék, buliznak berugnak, balesetük lesz idővel ha olyan történik stb.

hencegőket meg sosem szeretem hogy miért nem pedig olyan jo, stb.

2011. szept. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Így konkrétan bulizni én sem szoktam. Hetente-kéthetente egyszer összeülök a kedvenc borozónkban a barátnőmmel, vagy a párommal, meg néha összefutunk pár haverral egy hétvégi napon egy kis vadászozásra, de akkor is utolsó busszal ált. megyünk is haza. Nekem ez a buli. Diszkóba sosem jártam, undorító.


21L

2011. szept. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem mindenkit vonz a bulizás. Én se járok és nem néznek le ez miatt. Hasonlóképp nem nézek ki rosszul stb. És egyáltalán nem baj, én például bulizós lányt nem tudok magam mellett elképzelni... Egy hátránya van, sokkal nehezebb ismerkedni. 22F
2011. szept. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én se járok sokszor.

Bár ennek az az oka hogy az összes haverom szinte elköltözött már. A másik meg az hogy felénk sok alpári tahó van aki verekedni jár fel nem szórakozni. És én ha boxolni akarok akkor boxmeccsre kimegyek. Nem attól félek hogy elvernek,, mert meg tudom védeni magam de szórakozni relaxálni szeretné pl péntek este a szabadidőmbe nem háborúzni.(nem katona vagyok a fronton) Úgyhogy én emiatt nem vagyok az az éjszakát járó buli ember.

2011. szept. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Walk With Me ***** válasza:
100%

Igen, én is hasonló vagyok, leszámítva, hogy én egyáltalán nem érzem jól magam ott, ezért nem is járok el soha. Egyáltalán nem vonz ez az egész.


"A korombeliek 80%-a hetente minimum 1X elmegy"


Igen, és megfigyelheted, hogy úgy általában mindenkit lenéznek, aki egy kicsit is más mint ők. Ha valaki nem követi ezt a mai divatnak nevezett rossz viccet, vagy nem piál meg kefél összevissza, arra már furán néznek. Ugyanígy furán néznek, ha nem mész bulizni. Engem is mindenhonnan kinéztek, megmondták, hogy bulizni márpedig kell, mert különben elrontom az életem. Nem fogadják el, hogy nekem nem az jelenti a kikapcsolódást vagy szórakozást, hogy dübörgő "zenére" egy csomó ember között ott rángatózom...

Én nagyon örülnék neki, ha megismerkedhetnék egy ilyen lánnyal, de eddig még nem igazán találkoztam hasonlóval. Azzal meg ne törődj, hogy a többiek mit gondolnak rólad. Nem nekik élsz, hanem magadnak.

2011. szept. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nincs vele semmi baj, én is ilyen lányt keresek, mert én is ilyen vagyok, életemben nem voltam még semmilyen szórakozóhelyen. 18F
2011. szept. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :)
2011. szept. 28. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!