Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kámaszútra csak a férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kámaszútra csak a férfiaknak szól? [sürgős]

Figyelt kérdés

Érdekes kérdés,igen... De beleolvasgattam a kámaszútrába, és eddig csak azt találtam benne,hogy hogyan tud egy férfi egy nőt kényesztetni. De ez fordítva is le van írva? Hogy a nők hogy vihetik a legfenségesebb gyönyörbe párjukat?



[ Idióták, humorheroldok, írástudó nyelvészek most rögtön takarodjanak el, köszönöm.]


2011. szept. 28. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Takarodtam xDDD
2011. szept. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
helyes
2011. szept. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én olvastam a Kámaszútrát, de szerintem ez nem férfinak, nem nőnek, hanem inkább pároknak szól.

Sokféle kámaszútra van ma már, sokan átdolgozták, én is egy ilyet olvastam, de abban benne volt minden; leírta hogy egy férfi hogy tud örömet okozni a párjának, és azt is, hogy egy nő hogyan.

Pózok tekintetében valóban a nőknek "kedvez" bizonyos szempontból, mivel abban az időben az volt a természetes ha a férfiak voltak felül, tehát a nők csak a csípőjüket, lábukat mozgatták. Azt hiszem azt mondja, hogy egy nő válhat férfivé (tehát lehet felül) ha hosszú aktusról van szó, és a férfi elfárad.

Szóval szerintem mindkét nemnek szól.

2011. szept. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az értelmes választ! :) Én csak az elejét olvastam még el, és eddig ugye arról szólt, hogy a férfi hogy okozhat örömet a párjának. Én is szeretném majd elvinni őt az illatos kertbe, de így kicsit elbizonytalanodtam... de most helyre állt bennem a rend, köszönöm szépen! :)
2011. szept. 28. 16:53
 5/7 mantis religiosa ***** válasza:

Szerintem eredetileg férfiaknak íródott, abban az időben a nők nem nagyon olvastak, olvashattak. Na meg azért is mert ugye a férfiak alapból tudják... Az igazi férfinak pedig szükséges, hogy partnere is örömet találjon az együttlétben. Vannak aki nem szívesen kérdeznek másokat, inkább könyvekből szerzik meg a szükséges ismereteket.


Az ilyen könyvek közös olvasgatása amúgy jó szórakozás, kellemes időtöltés. :-)

2011. szept. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos választ! :) Úgy döntöttem, hogy akkor előbb a párom olvassa ki :) (nem lakunk együtt, heti 2xer tudunk találkozni, néha együtt aludni. Így oda adom neki, én meg kivárom a soromat :) )
2011. szept. 28. 17:07
 7/7 anonim válasza:
Megkérdezném hogy melyik könyvről beszéltek? Mert én is szeretnék beszerezni egyet ...
2012. dec. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!