Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy meztelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy meztelen voltál és nem tudtad, hogy valaki figyel?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy később észrevetted, vagy elmondta valaki, hogy figyeltek.
2011. szept. 28. 20:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer zuhanyozás után gondoltam úgyis egyedül vagyok így meztelenül a nappaliban (!) kiverem. Hát persze csak gondolatban voltam egyedül. Már a vége fele jártam mikor röhögést hallottam. Akkor előjőttek anyámék szobájából a nővérem meg három barátnője meg a pasija. Elég tré szitu volt. Ott röhögtek én meg meztelenül álltam elöttük. Kifelé menet megveregették a vállam, hogy jól van meg ilyenek.
2012. márc. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%
Pár éve a családommal Görögországba mentünk nyaralni, és ott én aludtam egy szobába anyummal (lány vagyok) a bátyám pedig apukámmal. Az ablakunk a főutcára nézett ki, szemben egy 5-6 emeletes ház. Anyum egy szál bugyiban én pedig melltartóban és bugyiban ültünk az ágyon (harmadik emelet) amikor észrevettük hogy a szemben lévő ház tetejéről távcsővel figyel minket egy néger pasas...xD
2013. máj. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Biztos már mindenkit láttak úgy meztelenül,hogy nem tudta meg.

Ha panelban laksz és mászkálsz meztelen a lakásban néha,vagy csak úgy jössz ki a fürdőből,akkor biztos volt már,hogy valaki meglátott.


De hát kit izgat?:)

Mindenki látott már emberi testet szerintem:)

2014. szept. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!