Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy ilyen csajról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy ilyen csajról?

Figyelt kérdés

Nem tudom milyen lehet, és hát már elég sokat csalódtam, így nem nagyon merek vele kikezdeni.

A csaj szőke hajú, néha összefogva hordja a haját, egyáltalán nincs kifestve, nem sokat láttam még másokkal beszélgetni, elég halkan beszél, ezek alapján egy egyszerű nem beképzelt csajnak tűnik, na de mi van ha mégsem az?


2011. szept. 28. 21:13
1 2 3
 21/23 Smartguy86 ***** válasza:
100%

Mégis milyen suliba jársz? Általánosba? Mert akkor még ne is csajozz inkább...


Ha középsuli vagy felsőoktatás, akkor szerintem iratkozz át egy kisegítőbe, az inkább neked való hely...

2011. szept. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Amúgy ha nem fogja össze a haját, csak szépen ki van engedve, nincs semmi extra belőle csinálva neki.

Smink nem tudom miért nincs rajta, de nagyon sok lányon van minden nap, rajta nincs. A képeken is amik vannak róla neten, azokon szépen mosolyog meg minden, és nem igazán van kisminkelve rajtuk.

Amúgy igen lehet a baráti körével nagyon jóban van, de ahogy figyelgettem néha, nem csak nem beszél túl sokat, de sokszor ott ül szünetbe a helyén.

Nekem nem tűnik egy irtó beképzelt ribinek, de lehet tévedek... Épp ez a gond, nem akarom h egy ribihez közöm legyen.

Hát ha mást nem, akkor gondolom csak nem zárkózik el attól h barátkozzunk, nekem az is megfelelne.

2011. szept. 28. 21:52
 23/23 A kérdező kommentje:
Azért kikérem magamnak, nem szeretem ha sértegetnek, lehet több eszem van mint neked, nem tudhatod h nem, szóval ne sértegess...
2011. szept. 28. 21:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!