Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy ilyen csajról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy ilyen csajról?

Figyelt kérdés

Nem tudom milyen lehet, és hát már elég sokat csalódtam, így nem nagyon merek vele kikezdeni.

A csaj szőke hajú, néha összefogva hordja a haját, egyáltalán nincs kifestve, nem sokat láttam még másokkal beszélgetni, elég halkan beszél, ezek alapján egy egyszerű nem beképzelt csajnak tűnik, na de mi van ha mégsem az?


2011. szept. 28. 21:13
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Egyébként meg halj éhen! Anyuci finom sült csirkéje biztos finom. De mi van ha elsózta?! Pff.


85%os hozzászóló.

2011. szept. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
És egyébként még mindig kertelsz. A 82%osnak nem bírsz egy épkézláb választ adni, csak dobálózól az ego és büszkeség fogalmakkal. Amikról fogalmad sincs.
2011. szept. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Smartguy86 ***** válasza:
100%
Tudod egyáltalán, mi az az ego??? Az ego az, amikor nagyra vagy magaddal, ok nélkül. Egy érett férfi nem egoista. Az határozott és magabiztos azért, mert elért dolgokat. Ha te sose kezdeményezel, akkor mit fogsz elérni? Miért fognak rád felnézni a nők? Hogy fognak téged tisztelni? Sehogy. Az egódat meg zsebre vághatod, aztán marokmarcsázhatsz tovább.
2011. szept. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Talán igazad van, már mostanában el is gondolkoztam ezen mit is akarok, és hát ezt így nem igaz folytatható, talán ezt a lehetőséget elszalasztottam, nem tudom, de ha már innentől kezdve elkezdek változtatni ezen akkor talán jobb lenne.
2011. szept. 28. 21:29
 15/23 Smartguy86 ***** válasza:
100%
Elhiheted, hogy az a lány se azért tesz meg mindent a szépségéért, mert nincs jobb dolga. Az ő fejében is pontosan annyi kétség kavarog, mint a tiédben. Ő is szeretne boldog lenni valaki mellett, aki kielégíti a vágyait. Ha elfelejted végre az egoizmust, meg a sok sületlenséget, amit valószínűleg nálad sikertelenebb "csajozógépektől" hallottál, akkor elkezdheted végre megmutatni a magad igazi arcát, és ki tudja, talán még egy lányt is megfoghatsz vele. De amíg ilyen hülye játszmákat tudsz csak összehozni a nők irányába, addig tőlük se várj mást, csak játszmát - kudarcot, visszautasítást, védekezést.
2011. szept. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Na de akkor egy ilyen csaj szerintetek milyen lehet?


Hosszú szőke haja van, néha összefogja, nem öltözik kihívóan, nem festi magát, nem sokat láttam még társalogni, meg elég halkan is beszél.

2011. szept. 28. 21:34
 17/23 A kérdező kommentje:
amúgy azért sem barátkozok vele, mert mondom a fiúk mit szólnának hozzá ha látnák h pl én egy lánnyal barátkozok, meg ilyenek.
2011. szept. 28. 21:37
 18/23 Smartguy86 ***** válasza:
100%

Minden lány összefogja néha a haját, ha hosszú, mert már pl meg kéne mosni, de az ugye nem olyan egyszerű náluk, ezért ha már nincs tartása, összefogják. Ez tök normális, ebből nem tudsz levonni következtetést. Az is lehet, hogy szereti így is, úgy is, még ha frissen mosott, akkor is. A smink is ilyen, mikor hogy, alkalomra kifesti magát, amúgy nem, mert szép az arca és nem szereti. Ebből se sokat tudni.


Az, hogy te nem láttad beszélgetni, nem jelenti azt, hogy nem is szeret. Talán megvan a szűk baráti köre, akiket érdemesnek talál arra, hogy beszélgessen velük. Ha te is közéjük akarsz tartozni - márpedig ajánlott, ha többet is akarsz tőle - akkor neked kell odamenni hozzá és beszélgetni vele. Ő a nő, te vagy a férfi, szóval neked kell odamenni. Az, hogy halkan beszél, azt jelenti, hogy nem szeret annyira a középpontban lenni, de ez se biztos.


Mondtam: Menj oda, és beszélgess el vele. Máshogy nem fogod tudni kideríteni, hogy milyen. Vedd a fáradságot, és beszélgess vele sokat. Ha visszautasítja a randit, akkor is tanulhatsz addigra sokat a dologból, pl kiderítheted, hogy mi jár a nők fejében. Mert ahogy látom, most még nem sokat tudsz a dologról...

2011. szept. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Smartguy86 ***** válasza:
100%
Hát ha téged a fiúk véleménye érdekel, akkor talán lehet, hogy b.uzi vagy. Egyébként áruld már el, miért zavarná az a fiúkat, ha te egy lánnyal beszélgetnél? Ovisok vagytok?
2011. szept. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
nem tudom, hát azért mi még suliba járunk, és hát a sulisok elég gagyi szinten vannak sokan, szerinted ha pl én egy lánnyal barátkoznék legjobban, és vele lennék legjobban jóban(persze nem veszem ide a legjobb baráti körömet) akkor nem megszólnák az embert h ez már egy nyomorék csak csajokkal bír barátkozni, meg hogy ez egy lány mert lányokkal haverkodik...
2011. szept. 28. 21:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!