Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenhol ilyenek az egyetemi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenhol ilyenek az egyetemi koleszok?

Figyelt kérdés

Elég lányos a kollégium. Most kb 10 lány(?) és 1-2 fiú van kint a folyosón. A lányok ész nélkül sikítoznak, rohangálnak, mint akit erőszakolnak vagy nem is tudom...

Már 2órája ezt éneklik "sz.pjál g.cit vagy 4-5 decit".


Ismerősöm mondta, menjek el bulizni...de áhh,szerintem kihagyom.

Ha ezt jelenti, hogy "Most kell kiélni magad!", akkor inkább úgy halok meg, hogy nem élem ki magam...


(egyébként elsősök)


20/L (másodéves)


2011. szept. 29. 00:18
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
én szegedi kolis ismerőseim is ezt élik át, de ők füldugót vettek, és remekül tudnak aludni, semmi zaj nem lehet akadály. Kivéve a basszus mely a falakat is megrengeti a szomszédos szobából.. De az előbbit tényleg tudnám javasolni.. ;) nem? :)
2011. szept. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Venni akartam füldugót, de valahogy erre nem számítottam, pedig már 1 évet voltam itt.

Másik pedig, hogy félnék, nem kelnék fel az ébresztőre.

2011. szept. 29. 00:47
 13/21 anonim válasza:
na majd holnap megkérdezem az illetékeseket mit szoktak tenni ez esetben konkrétan, hogy jó legyen :)
2011. szept. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen kolesz ez, de ahol én laktam 4 év alatt összesen 6 kollégiumban (Köszönet érte a hk-nak, megszerettem költözni) azok között volt pont az ellentéte: kimegyek a folyosóra, természetes fény szinte semmi, valami gyenge lámpa világít, kísérteties félhomály és csönd éjjel és nappal is. Néha egy-egy kobor kísértet felbukkant a folyosón, de olyan gyorsan eltünt valamelyik szobában, mintha szellemirtó lettem volna. Emberrel alik találkoztam azokban az években.
2011. szept. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Megkérdezhetem hol volt ez a kolesz? :)

Tavaly itt is ez volt.

2011. szept. 29. 00:55
 16/21 anonim válasza:

Hat ha BP-i koli, kerd at magadat az SCH-ba (vagy cserelj valakivel)! Ott pont forditottak az aranyok, alig van lany.

A tobbi egyetem muszaki/mernoki karja/szaka is hasonlo, szoval ha nem BP, akkor is megtalalhatod a helyedet.

Esetleg alberlet (en is tudok olyan lanyrol, aki nem birta a kolit, inkabb kikoltozott).

2011. szept. 29. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
pesten barosba összesen alig van 10 lány:D örülj neki h vannak...de amugy ja elég idegesítő lehet. ezért lakom (többekközött) albiba...ha bulizni akarok bemegyek ha nyugit akarok maradok ithon egy üveg bor meg egy jo film társaságába
2011. szept. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Narwik ***** válasza:
Én albérletben lakom,de ott is ez a helyzet,sőt rosszabb.Három lány lakótársam van,ebből kettő naponta más pasit hoz fel a lakásba,most már úgy néz ki van egy bónuszlakónk is,aki a nappaliba vert tanyát a kanapén,de hogy ki az,a lövésem sincs..Ha elmennek bulizni éjfél körül,legalább egy órát csak vihognak,trappolnak,mint a cirkuszi paci és hatalmas rendetlenséget csinálnak,ha hazajönnek dettó,tisztára be vannak rúgva/szívva/fújva stb stb..Én anno még a főbérlővel laktam egy évig,ő volt a legjobb lakótársam,azóta folyamatosan romlik a színvonal-jövőre lesz négy éve,hogy ott lakom (elsős koromba mentem oda) és már eljutottam arra a szintre,hogy házinéni lettem,már nem csinálok többször segget a számból,mert a mai huszonévesek egyszerűen nem tudnak alkalmazkodni egymáshoz és más életviteléhez.
2011. szept. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
illetékeseket megkérdezve akik füldugót használnak, azt mondják, hogy berakják a telefont a párna alá, s rezgőre állítják az ébresztőt. Egyébként az durván felébreszt, főképp ahogy berezonál az egész párna, intenzív, biztos felkelés. s így nem kell majd ezeket hallgatnod.
2011. szept. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 10 deka farhát ***** válasza:
Én a helyedben teljes fapofával, nyugodt de határozott léptekkel odamennék hozzájuk, a leghangosabbnak lekevernék egy kib*szott nagy pofont, majd visszamennék a szobába és magamra zárnám az ajtót. Hidd el, ettől elcsendesednek.
2011. okt. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!