Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem jön már meg? Valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön már meg? Valaki tud segíteni? Lehet, hogy a tesztek voltak rosszak?

Figyelt kérdés
Pár napja késik a menzeszem. És bal oldal tájt fájni szokott a hasam. Csináltam két tesztet,de mind a kettő negatív lett.Kicsit aggódom,h most akkor mi a baj,mert általában mindig pontos volt.Igaz most váltottam iskolát és rengeteg dolog miatt idegeskedem.
2011. szept. 29. 14:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Par nap nem a világ. Ahogy írtad, 100%, hogy a stressz miatt van. Nyugodj meg és meglátod minden oké lesz!
2011. szept. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Pont ugyanez volt velem is..Egészen ma délutánig.:)A stressz miatt lehet.
2011. szept. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
A stressz okozhat hormonális problémákat. A bal oldali hasfájás lehet a jele sok dolognak. Petefészek gyulladás például. Védekezni szoktál azért? Ha igen, akkor kár idegeskedni. Meg amúgy is. Ha a hasfájás nem múlik javaslom látogasd meg a nőgyógyászod.
2011. szept. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Szoktam. Csak akkor nem védekeztünk amikor megjött...,de arra azt mondják,h akkor nem lehetek terhes.
2011. szept. 29. 15:17
 5/23 anonim ***** válasza:
menszesz alatt is teherbe lehet esni. persze, az esély nagyon kicsi rá, de attól még előrodulhat. de biztos, hogy te nem vagy terhes. ahogy előttem is elmondták, ez idegesség. suliváltás, ez önmagában nagyon stresszes tud lenni. nyugi. :)
2011. szept. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
hány éves vagy, mennyi ideje jön meg rendszeresen, folt-e fehérfolyásod valaha?
2011. okt. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
*volt-e
2011. okt. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet azóta?
2011. okt. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
igen, volt folyásom és most is van. Ilyen fehéres most. nem jött meg:S
2011. okt. 3. 19:02
 10/23 A kérdező kommentje:
Csináltam pár tesztet,de mindegyik negatív lett.
2011. okt. 3. 19:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!