Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem jön már meg? Valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön már meg? Valaki tud segíteni? Lehet, hogy a tesztek voltak rosszak?

Figyelt kérdés
Pár napja késik a menzeszem. És bal oldal tájt fájni szokott a hasam. Csináltam két tesztet,de mind a kettő negatív lett.Kicsit aggódom,h most akkor mi a baj,mert általában mindig pontos volt.Igaz most váltottam iskolát és rengeteg dolog miatt idegeskedem.
2011. szept. 29. 14:04
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
hmm, ha most volt folyásod, akkor lehetséges pár dolog, például, hogy szeretkezés közben megsérült a méhnyálkahártyád. Ez magyarázná a megcsúszott havit is. Ellenben hormonváltozást is jelenthet, amit, mivel nem ismerem korod, nem tudok hová tenni :)
2011. okt. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
előző vagyok: nem váltottatok óvszert esetleg? Valami betegség? Nátha? Szedsz fogamzásgátlót rendszeresen? Ha igen, mikor, és hogyan vetted be? (Kéne a neve is :D)
2011. okt. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

19 vagyok. Igen,furcsa is is volt,mert ez a folyás elég híg, átlátszó.

Óvszert nem váltottunk , ugyanazt használjuk.

Most elég pocsékul érzem magamat, Fáj a fejem , szédülök, ráz a hideg,és hányingerem is van,de úgy egész nap. Lázat a lázmérő nem mutat,ez nekem furcsa. Rengeteget alszom. Fogamzásgátlót nem szedek. És a menzeszem általában pontosan szokott megjönni.

2011. okt. 3. 19:28
 14/23 A kérdező kommentje:
öcsémnek hányás-hasmenése van, nem tudom ennek köze lehet hozzá,de én már szombat óta rosszul vagyok. Enni pedig jól tudok.
2011. okt. 3. 19:32
 15/23 anonim ***** válasza:
mivel még fiatal vagy, és ilyenkor néha nagyon megbolondul a szervezet, nehéz diagnosztizálni (pláne, hogy közel sem nőgyógyász vagyok :D), de mindenképpen menj orvoshoz, és kérj egy teljes vérképet. Abból meg tudja állapítani, hogy vírusos fertőzés-e (szerintem az), vagy esetleg valami más, mondjuk élősködő. Nem zárnám ki a terhességet sem, de ha több tesztet is elvégeztél, kicsi az esély, hogy az legyél. Hány hete tart ez az állapot?
2011. okt. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Igen, öcséd betegségének lehet hozzá köze, így még biztosabb vagyok a fertőzésben.
2011. okt. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
3 tesztet csináltam, mind negatív lett. aug. 28-án volt meg utoljára. 6 napja késik. 3 napja vagyok szarul,de holnap megyek háziorvoshoz.
2011. okt. 3. 19:39
 18/23 A kérdező kommentje:
Csak öcsém, tegnap este lett rosszul és tök fura ,h rajtam így jön ki, ő pedig hány meg nem eszik én meg eszem,csak hány ingerem van. Picit fura ez nekem.
2011. okt. 3. 19:40
 19/23 A kérdező kommentje:
Meg azt nem értem,h miért nem jön,meg,mert a betegségtől meg kéne... Vagy köze van hozzá?
2011. okt. 3. 19:41
 20/23 A kérdező kommentje:
Most mértem a lázam és 37...
2011. okt. 3. 19:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!