Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még értelmes, normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még értelmes, normális, helyes pasik a világon? L/16

Figyelt kérdés
eddig nem igen találkoztam eggyel sem:)
2011. szept. 29. 21:47
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Én helyes, aranyos, normális pasi vagyok. De sajnos kiscica. Nyauuu !
2011. szept. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
61%

"eddig nem igen találkoztam eggyel sem"


Előbb randizz egyet a nyelvtankönyveddel.

2011. szept. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Vannak de ritkák mint a szöke cigány

amúgymeg értelmes csajból sincs olyan sok manapság

2011. szept. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Vannak... 22F
2011. szept. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%

Idézet a kérdés kiírójától:

"itt is alap dolog pl helyesírás"


"eddig NEM IGEN találkoztam eGGYel sem:)"


Na most akkor döntsd már el, hogy igen találkoztál, vagy nem találkoztál, vagy ha a nemigen-re gondolsz, akkor tanuld meg helyesen leírni. Okos pasit akarsz, de az olyan ostoba lányoknak, akik túl sokat képzelnek magukról-ilyen vagy te is- nem fog az jutni.


Hihetetlen, hogy a magadfajta lányoknak is milyen hihhhhhhetetlenül magas igényeik vannak. Elvárják, hogy valaki helyesen írjon, közben meg ők nem képesek rá, elvárják, hogy valaki okos legyen, amikor ők nem azok, de persze azt hiszik, hogy azok, illetve filmsztár kinézetű palit akarnak maguknak, pedig ők rusnynák, mint a dög, de persze szépnek hiszik magukat.

Aztán meg csodálkoznak, hogy miért nem találnak senkit.

1. mert a tökéleteset keresik minden szempontból és a filmekből, meg a fashiontv-ből indulnak ki, hogy majd mindenki olyan b@szott helyes lesz, mint amiket ott látnak. Nagyon sok a kedves srác, viszont mivel olyan elvárások vannak, hogy nézzen ki úgy, mint egy filmcsillag, így legtöbbször a lányok rájuk se néznek-vagyis inkább a magadfajták, ami nekem egyáltalán nem probléma.

2. nem tudják magukat kritikus szemmel nézni, azt hiszik, hogy azért nem kellenek az igazán helyes srácoknak, mert azokkal van a gond valamiért, nem elég érettek, meg ki tudja milyen kifogásokat találnak(találtok). Le kéne nyomni a reevaluate gombot és átértékelni a dolgokat.

2011. szept. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek csak én maradtam. :P
2011. szept. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim válasza:
22:30-nak Igaza van.
2011. szept. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Vannak még értelmes, normális, helyes lányok a világon?


a kérdező nem az, ő ne válaszoljon

2011. szept. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
még egy 16 éves gyerek vagy tojáshéjjal a seggeden,bátor kijelentéseid vannak,majd ha 40 évesen ez a tapasztalatod akkor oké,de most még ne jelents ki semmit se tapasztalt,se nem érett nem vagy
2011. szept. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

"csak alapdolgokra gondolok. pl legyen tisztességes, kedves, udvarias, meg az ész se árt annyira"


Az ész neked sem ártana. Képzeld el, hogy nagyon sok ilyen srác van, de ezeket a hozzád hasonlók elkönyvelik hülye, unalmas szerencsétleneknek, csak mert normálisan viselkednek, tanulnak, vannak céljaik, nem isszák le magukat minden hétvégén, nem játsszák az agyukat stb. Igazság szerint ezek a megjátszós gyökerek vannak kisebbségben, mégis mindenki őket isteníti. Te pedig pont abban a korban vagy, amikor egy ilyen f.szkalapra gerjedsz, mert az milyen menő, izgalmas és majd te biztosan megváltoztatod, aztán meg sírsz, ha jól kihasznált. És persze gondolom, te vagy a tökéletes nő, mert annak képzeled magad, pusztán a nemiséged miatt. Úgy öltözöl és viselkedsz, hogy azt egy hivatásos prosti is megirigyelné, ne ugye ma ez a menő. Ettől leszel jó csaj. Aztán várod, hogy a tökéletes álompasi egy doboz bonbonnal és egy csokor virággal bekopog az ajtódon és neked már semmit sem kell tenni érte, mert ugye neked ez jár. Talán le kéne szállni a földre és elgondolkozni néha egy kicsit a dolgokon.

2011. szept. 30. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!