Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, elküldjem neki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, elküldjem neki a levelet vagy sem?

Figyelt kérdés
Előzőleg feltettem egy kérdést azzal kapcsolatban hogy el-e küldjem a párom volt nőjének a levelet vagy sem.Sajnos be linkeltem a vázlat levelet így törölték a kérdésem.Sok hasznos tanácsot kaptam.Hát igen eléggé megaláztam volna magam ha elküldöm neki a levelet,segítségetekkel rájöttem.De akkor hogyan tovább?Próbáltuk megbeszélni a párommal,azt mondja szeret meg nem hagy el.De másnap újból folytatták. Ö nem tudd róla hogy elolvastam mit beszélgettek ezért ezt nem mondhatom neki.Szerintem sejti mert volt egy elszólásom ezzel kapcsolatban csak kivágtam magam(azt kérdezte honnan veszem hogy nosztalgiáznak?azt válaszoltam csak úgy gondoltam)Elolvasni muszáj volt mert akkor még jobban padlón lennék.
2011. szept. 30. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
sztem hagyd ott azt a pasit, keress egy normális fazont.
2011. szept. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

kész kerek perec megmondod neki, hogy állítsa le magát és szakítsa meg a kapcsolatot a volt nőjével, mert neked ez nagyon rosszul esik. És az se érdekel téged, hogy miről beszélgetnek, legyen az akár munka vagy a régi dolgok, te nem szeretnéd ha folytatnák a beszélgetéseket.

Ha még se fejezi be akkor valószínűleg még se szeret annyira mint mondja, vagy lehet hogy félre akar menni és jól jön neki ez a nő.

Én nem hagynám csak annyiba, én nem örülnék ha a párom a volt nőjével nosztalgiázna, de ő se örülne ha én tenném,viszont egy normálisan működő kapcsolatban meg se fordul szerintem egyik fél fejében sem az, hogy fel keresse az exet és beszélgessenek a múltról a közös dolgokról

2011. szept. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

Nem lennél a padlón, mert ha nem olvastad volna el, az azt jelentené, hogy bízol a férjedben.


Hogyan tovább? Sehogy. Nem történt semmi, én ezt írtam is neked, több választ is kaptál tőlem az előző kérdésre.

Felesleges tovább foglalkozni a dologgal, a szabadidejében azt csinál, amit akar, de azt követeld meg tőle, hogy csak akkor netezhet, ha már megvolt a fürdetés, a vacsora stb.

Balházással, tiltással csak rosszat teszel magadnak, hidd el.


Egyszerűen nem értem, hogy miért nem hiszed el neki, hogy szeret és nem hagy el, mikor most született babátok. Veled él, nektek van babátok!! Óriási előnyben vagy!!!

De ha sajnáltatod magad, faggatod, hogy szerete-e, mondogatod, hogy el akar hagyni biztos, ha nyomozol utána, tiltod a beszélgetéstől, leveleket írkálsz, akkor el fogod üldözni!!


Egyszerűen nem értem, hogy ha szültél neki gyereket és minden szép és jó volt, miért borultál ki ennyitől. Nem csalt meg, nem tett semmi rosszat, csak csetelt egy régi barátnővel. Nem arról, hogy MOST így szereti, úgy szereti, hanem hogy mi volt régen. Az a MÚLT. Te és a baba vagytok a JELEN. A jövő pedig azon múlik, hogy bízol benne vagy sem.

2011. szept. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Olvastam a kérdésed.Eszedbe ne jusson elküldeni azt a levelet!A válaszadók leírták,miért: megalázod magad,kiszolgáltatottá válsz.A pároddal kell tisztáznod a helyzeted.Mond el neki,mit érzel.Ne azt mond,hogy féltékeny vagy,ne hisztizz,hanem az őszinte érzéseidről beszélj.Mond el neki a következő dolgokat: Most született gyermeketek,anya lettél,a tested megváltozott,szükséged van az érzelmi támogatására is.Szükséged van arra,hogy éreztesse veled,nem csak anya vagy,de nő is,az ő párja,akinek támaszra van szüksége.Neked rosszul esik,hogy egy másik nővel beszéli meg,mi lett volna ha...és nem a jelenre,a családjára koncentrál.

Számomra érthetetlen egyébként,hogy egy férj,aki most lett apa,most váltatok igazi családdá,miért futtat eszmecserét az exével arról,mi lett volna ha pl.komolyra fordul a kapcsolat és most nem te,hanem ő lenne neki.Nekem nem csak szarul esne,ha órákig írogatna az exével,ahelyett,hogy a gyermekünkkel és velem foglalkozna,de erősen elgondolkoznék rajta,hogy igazat mond e akkor,amikor azt mondja szeret.A férjem számára az a természetes,hogy hozzám és a babáinkhoz rohan haza,nem a gép elé az exével cseverészni.Konkrétan még az előttem lévő párjának a nevére sem emlékszik már.

2011. szept. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%

*Konkrétan még az előttem lévő párjának a nevére sem emlékszik már.


Hát, hozzáállás kérdése, hogy ennek örül az ember vagy nem. Gondolom, te örülsz, hogy nem jelentett neki semmit. Én örülök, hogy az én férjem emlékszik, mert ez azt jelenti számomra, hogy az életéhez hosszabb ideig tartozó emberek irán tiszteletet, megbecsülést és felelősséget érzett és érez. Ha nem emlékezne a volt barátnője nevére sem, azért eléggé aggódtam volna, hogy én is könnyen erre a sorsra jutok. Nekem nincs bajom az emlékeivel. Nekem is vannak, de ettől még nem szeretem őt kevésbé.

2011. szept. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Nem értem én,minek belekötni más válaszába,de akkor kifejtem neked bővebben.Az első házassága utáni válás és a köztem lévő időszakban csak futó kapcsolatai voltak.Egyébként nem az tesz boldoggá a kapcsolatunkban,hogy emlékszik e vagy sem az exek nevére,hanem az,hogy én vagyok neki a világon a legfontosabb a kisbabáinkkal együtt.
2011. szept. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!