Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy kifejezetten megbízható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy kifejezetten megbízható, kedves férfiből lesz rendszeres megcsaló, azért nem lehet, hogy a nők is felelősek?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok, milyen reakciók jöhetnek, de ez már itt a megszokott.Szóval:

Ha belegondolunk, fiatalabb korban egy fiú általában jóval sanyarúbb helyzetben van egy lányhoz képest. Neki kell hajtania, ha szeretne bármit is. Rengeteg visszautasítást, sokszor kifejezetten durvákat kap. Nagy nehezen siekrül lefeküdnie 1-2, esetleg 3 lánnyal, utána pedig jön az esküvő és a gyerekek. Megállapodott családapaként éli az életét, míg egy nap egy fiatalabb lánynak megtetszik és ekkor végre, életében először megtudja, milyen vonzónak lenni.Él is a lehetőséggel. Amennyiben kiderül, a feleség kiveri a balhét, majd jön a megbeszélés a barátnőkkel a szokásos "minden pasi disznó" témában, plussz előjön az "ő egyáltalán nem ilyen, mindig tisztességesnek ismertem" téma.

Az miért nem jut eszébe ilyenkor egy nőnek sem, hogy fiatalabb korukban, amikor ő lefeküdt 10-20-30 fiúval, akkor a srácnak csak a reménykedés és a folyamatos szívás jutott? Amikor pedig a lány végre megkapott annyi fiút, amennyivel megelégedett, akkor úgy döntött, ideje hozzámenni ehhez a megbízható, kedves, rendes sráchoz, aki sajnos messze nem részesült annyi földi jóban, mint párja.Mert nem mindegy, hogy az emebr annyi másikkal fekszik le, amennyivel tud, vagy amennyivel akar.

Én úgy gondolom, hogy ezt figyelembevéve a férj abszolút nem olyan rossz ember, mint ahogy a nők gondolják róla.


2011. szept. 30. 14:53
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Prostiról hallottál már?
2011. szept. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Persze, hogy hallottam. Van olyan, amelyik képes hasonló vagy közel hasonló élményt adni?
2011. szept. 30. 15:21
 13/30 anonim ***** válasza:
Hát.... gondolom.... nem jártam még prostinál tehát nem tudom. Próbáld ki és kész.
2011. szept. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
62%

Teljesen egyetértek veled, kérdező, sosem birtam ezt a teperést a nők után akik azt hitték ők a világ közepe mert egy kicsit csinosak...de!!!!!

Nem a nők felelősek a te döntéseidért, azért csak te vagy felelős.Tudod mindig van választási lehetőséged.Ha a nők akiket kifogsz mind szemét k*rvák, akkor nem muszály te is szemétté váljál, elég ha mellözöd őket.Ha neki sok jutott házasság elött és neked nem és ez téged zavar....akkor keress egy olyat, akinek nem jutott sok vagy nem élte ki magát(ahogy mostanában szokás).Engem is azok a csajok vonzanak, akik szenvedtek az életben, mert én is szenvedtem ...volt dolgom olyan lánnyal aki el volt kényeztetve, nem értékelt semmit csak azt akarta hogy nyaljanak neki és hogy neki minden kijár alapból mert ő nö.A lényeg, hogy visszataszitó volt számomra.Azóta is olyan lány kell, aki kedves, jóérzésü és tudja, hogy az élet nem csak habostorta.

2011. szept. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

De igen, azért kérdezem. Kiábrándítóak voltak. Kifejezéstelen tekintet, fekszenek, mint egy deszka, stb...


Az az igazság, hogy úgymond rendes lánnyal összesen eggyel feküdtem le, vele is 10 és fél hónap udvarlás után. 5-6 hónap szex volt az életemben, plussz az az 5 alkalom, ami idén nyáron volt, májustól szeptemberig.

Mivel van összehasonlítási alapom, ezért tudom, milyen az igazi szex és a nem igazi. De azért köszönöm, hogy segíteni próbáltál, kedves tőled!

2011. szept. 30. 15:27
 16/30 A kérdező kommentje:
15.26, ez egy nagyon jó válasz volt és minden tiszteletem a tiéd!
2011. szept. 30. 15:28
 17/30 anonim ***** válasza:
elég erős általánosítás, hogy míg a fiúk házasság előtt 2-3-4 lánnyal voltak, addig a nők 10-20 szal is akár. ez elég sarkított eset, az ismertségi körömben is a nőknek volt kevesebb férfival dolguk a megállapodás előtt, mint a férfiaknak nővel. ja, és ha minden nő ilyen eszeveszettül sokat szexel, a pasik viszont erkölcsös férfi módjára csak alig, akkor kik azok, akikkel a nők csinálják? jó persze mindent ki lehet magyarázni, de utálom ezeket az általánosításokat.
2011. szept. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

"és ha minden nő ilyen eszeveszettül sokat szexel, a pasik viszont erkölcsös férfi módjára csak alig, akkor kik azok, akikkel a nők csinálják"


Szerintem te is tudod a választ erre.Mindenesetre nem minden nő szexel sokat, de a mai trend erre visz egyre több nőt.Azok akik sokat szexelnek mindig a legjobbat keresik, a nagy csödört, a falú bikáját, El gigolot.Lényegében ha van egy csapat, abban 1 macsó, a nők többsége a macsóval kuratja meg magát...nem oszlanak el arányosan a fiúkkal a csapatból...

2011. szept. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Te mekkora béna pancser vagy... ne aggódj, neked nem kell majd a hűségen gondolkodnod, aki húszévesen nyomi, az negyven után sem lesz a nők kedvence.
2011. szept. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

rettentő dühítőnek, felháborítónak tartom, hogy ha egy ember hibát követ el, mindjárt a világot kezdi el hibáztatni.

csaltál, csaltál. te vagy érte a felelős, nem a nők, akik átvertek, te hoztad a döntést. vállald a felelősséget.

az, hogy ha nincs "lehetőséged" húszon évesen kiélvezni az életet, na, az is a saját hibád. nem a világé. szerintem:)


bocs, nem személyeskedni akartam, így egyszerűbb volt megfogalmazni a dolgot.

2011. szept. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!