Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy kifejezetten megbízható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy kifejezetten megbízható, kedves férfiből lesz rendszeres megcsaló, azért nem lehet, hogy a nők is felelősek?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok, milyen reakciók jöhetnek, de ez már itt a megszokott.Szóval:

Ha belegondolunk, fiatalabb korban egy fiú általában jóval sanyarúbb helyzetben van egy lányhoz képest. Neki kell hajtania, ha szeretne bármit is. Rengeteg visszautasítást, sokszor kifejezetten durvákat kap. Nagy nehezen siekrül lefeküdnie 1-2, esetleg 3 lánnyal, utána pedig jön az esküvő és a gyerekek. Megállapodott családapaként éli az életét, míg egy nap egy fiatalabb lánynak megtetszik és ekkor végre, életében először megtudja, milyen vonzónak lenni.Él is a lehetőséggel. Amennyiben kiderül, a feleség kiveri a balhét, majd jön a megbeszélés a barátnőkkel a szokásos "minden pasi disznó" témában, plussz előjön az "ő egyáltalán nem ilyen, mindig tisztességesnek ismertem" téma.

Az miért nem jut eszébe ilyenkor egy nőnek sem, hogy fiatalabb korukban, amikor ő lefeküdt 10-20-30 fiúval, akkor a srácnak csak a reménykedés és a folyamatos szívás jutott? Amikor pedig a lány végre megkapott annyi fiút, amennyivel megelégedett, akkor úgy döntött, ideje hozzámenni ehhez a megbízható, kedves, rendes sráchoz, aki sajnos messze nem részesült annyi földi jóban, mint párja.Mert nem mindegy, hogy az emebr annyi másikkal fekszik le, amennyivel tud, vagy amennyivel akar.

Én úgy gondolom, hogy ezt figyelembevéve a férj abszolút nem olyan rossz ember, mint ahogy a nők gondolják róla.


2011. szept. 30. 14:53
1 2 3
 21/30 napietus ***** válasza:
100%

"És akinél ez nem lehetséges, az mit tehet?"


ha szükségét érzi annak, hogy csajozzon, akkor addig ne nősüljön meg. nem kell 22 évesen nősülni, lehet 30, 35 évesen is. akkor ha "míg egy nap egy fiatalabb lánynak megtetszik és ekkor végre, életében először megtudja, milyen vonzónak lenni.", semmi gond nincsen.

2011. szept. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

Etus, talán akkor leírhatnád azt is végre, hogy hol is vannak azok a bizonyos ingyenribik, akiket mindig emlegetsz!

Annyiszor felhoztad már ezt, akkor légy szíves és fejtsd ki bővebben!

2011. szept. 30. 20:02
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Jó esetben nem azzal a gondolattal házasodik az ember, hogy neki ennyi jutott, hanem azzal, hogy többé nem kell más.
2011. szept. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
16.01, undorító vagy!
2011. szept. 30. 20:03
 25/30 A kérdező kommentje:
16.32, azt akkor megmondhatnád, hogy mit tegyen az, aki pl. nagyon csúnya, nagyon alacsony, beszédhibás vagy valamilyen okból iszonyatosan kevés önbizalommal rendelkezik. Ezek olyan hibák, amikben nagyon keveset vagy szinte lehetetlen változtatni.
2011. szept. 30. 20:06
 26/30 A kérdező kommentje:
20.02, nálam ez soha nem fog bekövetkezni.
2011. szept. 30. 20:07
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

"azt akkor megmondhatnád, hogy mit tegyen az, aki pl. nagyon csúnya, nagyon alacsony, beszédhibás vagy valamilyen okból iszonyatosan kevés önbizalommal rendelkezik"

Bár nem a 16:32-es vagyok, azért válaszolnék.

Coco Chanel mondta, hogy "csúnya nő nincs, csak lusta", szerintem ezt teljesen ráhúzhatjuk a férfiakra is. Hány nem túl szép arcú férfit látsz naponta nagyon szép lánnyal?

Ha az arcod mondjuk nem szép, akkor kezdj el gyúrni, emeld ki azt, ami szép. A testépítőknek sincs általában helyes arcuk, mégis a lányok többségéről lecsúszik a bugyi pár izom láttán (és te most pont EZEKET a lányokat keresed).

Ha nagyon alacsony vagy, hát, szinte biztos, hogy rengeteg nálad alacsonyabb lány van, illetve ma már nagyon kevés helyen ciki a minimális magasságkülönbség két ember között. Egy éjszakára meg egyáltalán nem érdekel senkit.

A beszédhibán szerintem lehet segíteni az esetek többségében.

Nagyon kevés kell ahhoz, hogy ezeket az egyéjszakás kalandokat, vagy sima szexkapcsolatokat kedvelő csajokat felszedd.

A legfontosabb a kisugárzás.

2011. szept. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
20.17, köszönöm szépen, végre hallok egy üdítően tiszta és pozitív választ! Még egy kérdésem lenne akkor: nekem mit kellene tennem? A testi adottságaim okésak, 180 cm vagyok, 74 kg és szálkás, de könnyen tudok felszedni izmot, ha akarok. Az arcom teljesen rendben van. Az én nagy problémám az, hogy egyszerűen nem beszélem a lányok nyelvét. Mindenki dícsér a szellemi képességeim miatt, nagyon kellemes beszélgetőpartnernek tartanak, de amint szeretnék többet is, lezárul a sorompó. Nem aakrtam ezzel kezdeni, de úgy látom, te segítőkész ember vagy, úgyhogy kiérdemelted a bizalmam.
2011. szept. 30. 20:25
 29/30 A kérdező kommentje:
"akartam" az utolsó sorban
2011. szept. 30. 20:26
 30/30 anonim ***** válasza:

Hát én úgy vettem észre, hogy nem azért kerülnek a fiúk a "barát-zónába", mert a lányok a bunkó fiúkat kedvelik, hanem inkább azért, mert azok a fiúk, akik amúgy rendben vannak, nem mernek kezdeményezni. Például szerintem nagyon fontos, hogy egy lány tudja, hogy te nem csak barátkozni szeretnél vele, hogy úgy állj hozzá, hogy ő egy szép, kívánatos lány, és ne beszélgetni fussatok össze, hanem randizni.

Nem kell olyan nagyon nyomulósnak lenni, de azért fejezd ki az érdeklődésed.

Viszont amennyiben a szex a célod, akkor akár el is játszhatod a bunkót, a nagyképűt, általában az ilyen lányok erre buknak. Persze a bókok még ilyenkor is fontosak! Ha elmész bulizni, és rányomulsz egy csajra, akkor mondhatsz neki bármit, kamuzhatsz ha akarsz, másnap úgyis elválnak útjaitok, és amennyiben ebbe bele is megy, valószínűleg ő is tudja, hogy nem biztos, hogy minden igaz.

Ezen kívül amúgy szerintem ha szerencséd van, akkor a neten is találhatsz hosszútávú, de kizárólag szexkapcsolatot, ahol még szép is a lány, és tud is tanítani valamit.

2011. szept. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!