Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik azt tanácsolják "felejtsd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik azt tanácsolják "felejtsd el" szerettek már valakit valaha?

Figyelt kérdés
Annyiszor találom magam szembe azzal a válasszal itt,hogy felejtsd el,nem neked való,keress valaki mást,egyebek.Csak egy kérdés,azok akik ezt írták szerettek már valakit? Én nem tudom hogy mért,de akit szeretek azt nem tudom csak úgy elfelejteni,nem tudok mással akármit csak elképzelni sem,mégis annyian írják ezt.Őszintén,azt hogy lehet?
2011. szept. 30. 19:48
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
miért szerinted mi jó sülhet ki abból ha olyan szekér után futsz ami nem vesz fel? esetleg elkalapál néha
2011. szept. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Rajtad kívül soha senki nem szeretett még senkit. Lehet hogy akik ezt írták már tudják tapasztalatból, hogy nem mindig a szív a legjobb tanácsadó. És igen. Ha valaki megaláz, kihasznál, stb akkor igen is az egyetlen jó megoldás az ha elfelejted. A saját érdekedben. Ha nem akarod, mert áltatod magad az a te bajod. De sok esetben ez a legjobb tanács. Azt meg hogy hogyan felejted el, sajnos magadnak kell kitalálni. Annyit segítek, hogy nem úgy hogy folyamatosan sajnálgatod, és sajnáltatod magad mi közben a sebeid nyalogatod. Ha valaki nem érdemli meg hogy szeresd, akkor azt el kell felejteni.
2011. szept. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Petack ***** válasza:
66%
'felejtsd el'- mondani könnyű, megtenni nem, de sztem ez nem lényeges ennél a tanácsnál h szerettek e vkit.
2011. szept. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy felejtsd el abban az esetben lehetséges, vagy tanácsos, ha valami rosszat tett veled az illető. Én voltam már abban a helyzetben, és tudtam, hogy el kell felednem, 2 év után sikerült. Aztán megismertem egy pasit, akit a mai napig szeretek, sosem fogom elfeledni, hihetetlen jó ember, megértem, és tiszteletbe tartom, hogy ő nem érez irántam semmi, de sosem fogom elfeledni, nem is akarom, és nem is tudnám. Jelenleg nem is akarok senkit, lehet azért, mert titkon még "reménykedek" hátha a sors kegyes lesz, és csoda történik, összefutunk, és benne is megjelenik az a "szikra", megmagyarázhatatlan valami irántam. Pedig tudom jól, sosem fog szeretni, és sosem leszünk együtt, de az idő majd ezt is megoldja...
2011. szept. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen arról van szó hogy átvert,kihasznált.Köszi a válaszokat.
2011. szept. 30. 20:08
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem azt hogy "felejtsd el" senki nem úgy érti, hogy töröld ki az emlékezetedből. Hanem hogy mondj le arról az álomról hogy a jövőben boldog pár lesztek ti ketten. A szeretet nyilván nem múlik el csettintésre, de ha a szükség úgy hozza erőt kell venni magunkon.
2011. szept. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Tajparaszt ***** válasza:
100%

Igen, szerettem.

Idővel már nem lesz sz.ar érzésed és jön a következő.

2011. szept. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sőt lehet hogy az illetőt jobban szerették bárki másnál is még az életüknél is jobban, de elváltak útjaik, mert a lány vagy a pasi olyat tett vagy csak elment, éés ezt sikerült túlélniük, így azt tanácsolják h minél hamarabb otthagyod annál kevésbé fog fájni!
2011. szept. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért tanácsolják ezt, mert nincs ennél jobb tanács. Vagy tudj jobbat? Ha elváltak az útjaitok, nem tehetsz mást, mint tovább lépsz. Csalódtam már én is de azt mindig tudni kell, hogy az élet megy tovább. Ha ezt nem tartod észben és képtelen vagy tovább lépni csak belerokkansz. Feldolgozni pedig csak te tudod magadban, így a körülötted lévők csak azt tudják tanácsolni, ami tovább tud lendíteni, ergó leegyszerűsítve ,,felejtsd el,lépj tovább, mert a szívfájdalom, talán hihetetlen de elmúlik idővel".


22N

2011. szept. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
61%
szerintem nem..
2011. szept. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!