Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon durva történet! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon durva történet! Mit tanácsoljak haveromak mert abszolút nem tok már mit! Hihhetetlen! Sztetek?

Figyelt kérdés

reggelt mindenkinek!!

kis gond, és már abszolút nem tok haveromnak segíteni, mert ilyen szntű idióta viselkedést még nem láttam!

annyira nem vágom, mi a helyzet, ennyit tudok: van egy csaj, tizenakárhányéves, meg van egy srác, huszoniksz éves, régen m arha jóban voltak, aztán a fickó hibázott, a csaj berágott, a lényeg, azóta a kiscsaj idegesítően r ohadék vele, ilyen szemét lányt én még az életemben nem láttam, a srác meg udvarol, eléggé keményen, nagyon szereti a lányt szerintem, az a csaj meg egy szívtelen dögként viselkedik, mint valami úrnőcske. nah a lényeg a lényeg, próbáltam tanácsot adni neki néha-néha, de nemrég tudtam meg, hogy a srác elment hozzájuk, volt vmi nézeteltérés a csaj apjával, kihívta a rendőröket, azok meg majdnem bevitték a srácot az örsre... vágjátok? szereti a csajt, a lúzer apja meg hívjra a zsernyákokat... azóta a lány eltűnt, mint a kámfor netről és a srác eléggé ki van akadva mert igazából nem csinált semm rosszat és így kicsesztek vele, meg azt sem tudja, hogy a csaj tudott erről vagy nem. mit mondjak havermnak mit csináljon? nem nagyon láttam még ilyen szerelmesnek meg amúgy egy ilyen történetről mi a véleményetek? nekem si voltak már zűrös csajügyeim, de sosem cse sztek ki még úgy mint haverommal mikor a srác nem tett semmi rosszat, szerintem.


2010. jún. 30. 08:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Békási story? Mert kicsit átalakult..
2010. jún. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
hh békási?
2010. jún. 30. 08:13
 3/21 anonim ***** válasza:
A srác kicsit skizotim a csaj pedig le van szarva, ennél nem vagyok okosabb..
2010. jún. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ez olyan mintha Te lennél a srác.
2010. jún. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Elég hülye egy sztori.

Lehet tudni, hogy a csaj miért rágott be? VAGY, hogy miért hívták ki a rendőrséget?

Mert olyan nincs, hogy a srác nem csinált semmit!


Amúgy meg a srácnak el kell felejteni a csajt, ha eddig nem jött rá erre, akkor az már az ő baja.

2010. jún. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
figyu, nem ismerek részletek, nem szivesen beszél róla haverom de majd ma rákérdezek jobban srác csak annyit mondott, hogy elkú rta valamivel még rég
2010. jún. 30. 08:24
 7/21 A kérdező kommentje:
mot mondjam azt neki, hogy mondjál már le róla? párszor mondtam nem igazán hajlandó rá
2010. jún. 30. 08:25
 8/21 anonim ***** válasza:
nem vagy a képben. elemezgess a háttérben.
2010. jún. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Egy jó baráti nagy pofon nem ártana a srácnak... Eleve 1x---2x éves na most csak 10 év különbség legyen. (szerintem a barátod 25+ a lány meg 14-17 körül lehet)ez hát igen eleve, ha a lány a korhatár alján van az gáz. Az apja még jó hogy a ház közelébe se engedi... Meg elég fiatal az a kiscsaj hozzá, meg ha úgy van hogy mondod meg se érdemli...

20F

2010. jún. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Az ő baja, hogy nem bírja feladni. Pedig sokkal jobban járna. Én is voltam már reménytelenül szerelmes, tudom, milyen érzés, de ha nem rágódik rajta annyit az eber, nem sajnáltatja magát, hanem igenis megpróbál továbblépni, sokkal hamarabb rendbe jön. Az ilyen csaj meg se érdemli, hogy szeressék. Nem tudom, miért jó az a pasiknak, hogy sajnáltatják magukat egy bunkó lány miatt.
2010. jún. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!