Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 éve nincs barátnőm, 2 volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éve nincs barátnőm, 2 volt idáig, de volt még komolyabb kapcsolatom. Normális ez így? Vagy van valami gond is?

Figyelt kérdés

Sokszor aggódom amiatt, hogy mi lesz így Velem ha sokáig magányoskodom, de néha meg a hangulatom, hogy "úgy jó" egyedül.

21/F


2009. ápr. 27. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
ahogy érzed,mindenképp azt tedd ami neked jó
2009. ápr. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nézz körül a környezetedben, lehet hogy ott epekedik vki csaj érted :) Légy szemfüles :)
2009. ápr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs gond, nem vagy öreg, még rengeteg időd van mindenre. Nem fogsz egyedül meghalni, meg hasonlók :)

Azért ne gyere össze senkivel, hogy ne legyél egyedül, csak ha úgy érzed tényleg akarod.

Velem mindenki járni akar, mindenki bepróbálkozik nálam azt hiszik azért mert nincs partnerem egyből járni foguk velük. Pedig nem.

De nekem jó így, nincs is időm egy kapcsolatra és magammal kell foglalkoznom most, úgy gondolom ráérek egy komoly kapcsolatra később.

Ráadásul elég válogatós vagyok nekem nem kell senki, aki átlagos. Azt keresem, akiben van valami különleges és nem találom unalmasnak. Ilyet pedig nehéz is találni...


Nálam is állandóan változik ez egyébként. Egyszer nem is érdekel, hogy egyedülálló vagyok sőt, szinte örülök neki. Máskor meg rohangálok a házban mint a mérgezett egér és nem tudok magammal mit kezdeni, hogy nekem miért nincs kedvesem akivel elmehetnénk ide-oda.

2009. ápr. 28. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
te szegény:) mit meg nem adnék(ák), hogy a helyedbe lehessek
2009. ápr. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!