Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még sose volt kapcsolatom és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még sose volt kapcsolatom és nem is akarok, gond van velem?

Figyelt kérdés
Viszonyom volt már jó néhány, de kapcsolataom még egy sem. És nem is szeretnék, félek nem tudnék hűséges lenni, a kötöttségtől pedig frászt kapok. A "viszonyokban" jól érzem magam egy darabig, de aztán mindig belém szeretnek. Én még sose voltam szerelmes, félek, hogy nem is leszek. Ja és az egy éjszakás kalandokat sem nekem találták ki, szóval valahogy nekem semmi sem jó. Mi lehet a gond? (nő, 19)
2009. dec. 5. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Még nem találkoztál a megfelelő férfival. Ha megtalál a szerelem, hidd el, nem fogsz már félni a kötöttségektől.
2009. dec. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jársz egyetemre vagy főiskolára?
2009. dec. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon megtartod a három lépés távolságot. Még plátóian sem voltál senkibe sem szerelmes?


ha egyszer találsz egy arra érdemes férfit, akkor biztos megismered ezt az érzést.


amúgy fura, mert én már az oviban is szerelmes voltam.

2009. dec. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 2 komoly kapcsolatom volt, majdnem hasonlóan érzem magam mint te. Viszont annyi plusz, hogy én inkább belefáradtam a dolgokba.
2009. dec. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem, sehogy, plátóian se. Az igazat megvallva nem is szeretnék az lenni. Annyira racionális vagyok, ha engem "elborítana a rózsaszín köd" frászt kapnék. Nem irigylem a szerelmes embereket sem és nem szeretem a romantikát se. Valahogy idegesít a túlzott kedvesség, olyan hiteltelen nekem másoktól. (félre értés ne essék, a férfiakhoz vonzódom, csak a szerelem része nekem valahogy nem megy.)
2009. dec. 6. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!