Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez zavaro lehet egy fiunak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez zavaro lehet egy fiunak?

Figyelt kérdés
Nagyon csendes vagyok.Ez zavaro es idegesito?
2011. okt. 3. 07:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez önmagában még lehet jó is, bár attól függ, mit értesz alatta. Ha utálsz beszélgetni pl. egy fiúval, akkor mindenképp zavaró.
2011. okt. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ezt szerelem vagy sex kategoriaban nezzuk?xD Mert ugylatszik csak nekem jutott az az eszembe hogy az agyban vagy csendes:P
2011. okt. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A kérdés lehet csak számomra nem egyértelmű, mindenesetre leírom a gondolataim vele kapcsolatban.

Én fiú vagyok, alapjában véve csendes fajta. Mondjuk ha van kivel beszélgetni, akkor nagyon szívesen, akár órákon át is tudok. Néha még lyukat is beszélhetek az illető hasába. Ugyanakkor ehhez néminemű ismeretség szükséges számomra a másik féllel. Nagyobb társaságban (3-től több ember együtt) pedig nem tudok feloldódni, ilyenkor inkább csendben vagyok.

Alapjában véve semmi bajom a csendesebb lányokkal, de egy idő után zavar, ha már tegyük fel nem vagyok vadidegen számára, de mégse nyílik meg előttem jobban. Ha úgy kell kihúzni belőle mindent "harapófogóval", vagy ha én csendben vagyok és ő nem tudja tovább vinni a beszélgetést, mert ő is hallgat ez szintén zavar. Sőt, akár úgy is érezhetem, h igazán nem is érdeklem.

Ha szex közben csendes valaki, szintén zavaró tud lenni, mert néma gyereknek... Nem azt mondom, h fülsiketítően kiabáljon, stb, de azért ne legyen néma se, mint a sült hal.

2011. okt. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem!Valamikor pont jól jön!

:)

Nem zavaró ez!!!Ha valakivel összecsiszolódsz azzal nem lesznek ilyen problémák!

2011. okt. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, inkább legyél ilyen, mint nagyszájú:) 22F
2011. okt. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom nektek! :)
2011. okt. 3. 13:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs mit Béby! :)
2011. okt. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem zavaró :)
2011. okt. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!