Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátság vagy szerelem?!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság vagy szerelem?! Segítseteek!

Figyelt kérdés

Néhány hónapja megismertem egy srácot.1évvel idősebb nálam,de korához képest elég érett testileg és agyilag is.

Na szóval az a lényeg, hogy megismerkedtünk.Először flörtölgettünk stb..De aztán neki lett egy barátnője és nekem is barátom. De úgyan úgy beszéltünk,hívott nap mint nap mindig érdekelte mi van velem.. Aztán mikor mindkettőnk párkapcsolata végetért még többet beszéltünk már-már talizgattunk is és megbeszéltük,hogy összejárunk 1-1 éjszakára mivel egyikőnk sem akar kapcsolatot.

Majd elkezdte óvatosan fűzögetni a legjobb barátnőmet és a barátnőm meg is mutatott minden beszélgetést mondanom se kell bepöccentem.Én ezt tudattam a sráccal,aki kiborult és órákig kért bocsánatot tőlem és mondta h mennyire szeret és hogy fontos vagyok neki,mint barát!

Kibékültünk meg minden. Ugyan úgy mindennap hív,beszélünk eljárunk ide-oda és kezdem azt érezni hogy többet érzek iránta mint barátság főleg így,hogy mindennap keres.

És rajta se tudok elmenni,hogy mit érez vagy mit akar tőlem.. a szexet is abbahagytuk mert azt mondta hogy nem akarja hogy tönkre menjen a kapcsolatunk....

Valaki segítsen ezen elmenni mert tökre össze vagyok zavarodva!


2011. júl. 13. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Tipikus esete annak hogy maradjatok barátok. Hiszan mig b.nöje vot és téged füzött, gondolj bele.......

Azzal még nincs gáz hogy 1x 2x dugtok meg stb, de az már enyiböl lejött hogy biztos nem hüséges alkat, te meg elvárnád töle.

Szerintem rövid lenne a dolog...........

2011. júl. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De ezaz hogy más lánnyal nem csinálja ezt biztos forrástól tudom..

nem értem tényleg:S

2011. júl. 13. 20:16
 3/3 anonim válasza:

Szerintem minél előbb beszélj vele szemtől szebe h te hogy érzel... ha nemet mond akkor szerintem felejtsd el, és ne keressétek egymást többet...

lehet h furcsán hangzik ez így...de ha beleszeretsz(beleszerettél) és nem lehet köztetek több szexnél és te többet akarsz,akkor jobb ha nem veszéltek többet...

2011. júl. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!