Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk az osztályba egyfojtába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk az osztályba egyfojtába csapkodjág a seggem. Ilyenkor soha nem tudom, hogy mit csináljak. Szerintetek Ilyenkor mi jobb, ha elkezdem kergetni és visszaadom neki vagy úgy csinhálok mintha nem érdekelne vagy mit kell ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 12. 16:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
34%
Tarts magadnál kést és fenyegetően hordozd.
2009. nov. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Üss vissza.
2009. nov. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
amikor megütik a popsid azzal a lendülettel (ne is nézd ki az) fordulj és máris vágd pofán az illetőt! legyen benned tartás, nem vagy k*rva.. és jobb ha ezt ők is tudomásul veszik..
2009. nov. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Lényegében szexuális zaklatás. De valószinüleg a tetszésüket fejezik ki. Gondolom nem minden rusnyaságot taperolnak.

Elsőnek egy pofonnal inditanék, de ha jól esik egy kis simire is oda tarthatod... :D

2009. nov. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

hát ha hagyod magad tuti jobban fogják csinálni...nehéz ám ellenállni egy szép kerek fenéknek;)!

üss vissza vagy olyan ruhát hordj ami nem annyira adja ki a hátsó fertályod alakját:):)

vagy tegyél gombostűt a farmerodba:D többet tuti nem fognak rád vágni:D:D

2009. nov. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
azt szeretné, hogy kergesd. attól pedig vonzódsz hozzá.. mindegy, majd rájössz
2009. nov. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom,általában olyan fiúk csinálják akik nekem is bejönnek.De akkor sem tudom, hogy mit csinálljak.Amúgy bármit veszek föl mindig ezt csinállják.
2009. nov. 12. 17:11
 8/16 anonim ***** válasza:
37%
sz*rd össze magad! :D:D:D
2009. nov. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Hát igen akkor biztos nem csapnának oda...XD

De most komolyan mit csináljak velük?

2009. nov. 12. 17:32
 10/16 anonim ***** válasza:
fordulj meg es huzd fol a folsod. szeretni fogjak!
2009. nov. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!