Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 14-16 éves srácok miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 14-16 éves srácok miért hiszik, hogy a 21-24 éves csajok szívesen lefeküdnének velük?

Figyelt kérdés
Nálam is sürün bepróbálkoznak. És elgondolkodtam, hogy nem veszik észre magukat, hogy egy felnött nönek már nem "gyerek" kell? És ha nemet mondok, akkor felháborodnak, hogy mi az, hogy nem akarom! Ez abszurd nem?
2009. ápr. 28. 16:11
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Köszi, de inkább nem:) Ha már választhatok akkor inkább a velem egykorú...
2009. ápr. 28. 17:04
 12/24 A kérdező kommentje:
17:03! Végre akivel egyet értek! Úgy látszik csak afiatalabb pasik gondolják ezt az ügyet másképp!:P
2009. ápr. 28. 17:06
 13/24 anonim ***** válasza:
71%

17:00-ának:

Már ne is haragudj, de 16évesen te is éretlen voltál, és ha nincs az a 23éves csaj akk te még mindig próbálkoznál...

"Legalább megtudtam, hogy nem bennem van a hiba, hanem a csajom éretlen. " Meg amúgyis, ez most milyen kijelentés?? Szerintem pont az a kellene h legyen, h 16évesen még mind2en kissé éretlenek vagytok, és tanultok egymástól, és SEGÍTETEK egymásnak...

Na mind1, te tudod, h milyen nagymenőnak tartod most magad.

Visszatérve az eredeti kérdésre:

szerintem a 21-24éves NŐK keressenek FÉRFIAKAT maguknak, és ne a 14-5 éves fiúkat akarják elrontani, mert pont olyan felfogásuk lesz mint a 17:00ásnak.

Le lehet pontozni, én csak elmondtam a véleményem.

2009. ápr. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
61%
Azért hiszik mert gyerekek, mondjuk jobb ha próbálkoznak mintha otthon gubbasztanak egész álló nap a gép elött.
2009. ápr. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
54%

"24 éves felnött nönek azért ugyanaz az értékrendje és felfogása mint egy 30 éves pasinak..."


Azért ezzel az ostoba általánosítással le is írtad, hogy Neked bizony 0 az értékrended. 18 éves fiúkat elég megnézni meg az átlagos 18 éves csajokat. Jó manapság gáz a fiatalok élete, de egy hello kittys gagyogva beszélő csaj nem valami felnőttes, tisztelet a kivételnek.

Egy 24 éves Nő annyira érett mint egy 24 éves srác, és fordítva.

2009. ápr. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

18:12es vagy az előző.


22 éves vagyok, és csak példaképp mondok valamit:


Két nagyon jó barátomnak (22 évesek Ők is) van egy-egy 25 éves barátnője már 2 éve kb. Nagyon jól elvannak nincs semmi gond köztük egymásrataláltak. Nekem egy 18 éves barátnőm van, de durván kitűnik, hogy az én barátnőm sokkal érettebb felfogású mint a két 25 éves csaj egyszerre. Szóval nem azt mondom, hogy 24éves lánynak egy 15 éves fiuval kell járnia, de egyrészt nem értem Téged miért bosszant, hogy próbálkoznak nálad? Elküldöd őket késsz. Másrészt ne legyél már annyira "koravén", és ne állíts olyant, ami nem feltétlenül igaz, pl hogy egy 24 éves csaj agyilag és érettségben egy 30 éves fiú szintjén van.

Csak ennyit akartam kiegészítésnek.

2009. ápr. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló Neked is igazad van, talán rosszul fogalmaztam meg ezt a kijelentést, mert magamra vetítettem, hogy én inkább az idosebb emberekkel értem meg magam, de a velem egy korúakkal is pont ennyire. A 30-at csak azért írtam, mert az válasz volt egy gondolatra. De még mindig fenn tartom az állítást, hogy egy 24 éves nö jobban illik a korosztályához vagy a PÁR (5-6 évvel) idösebbekhez, mint az ennyivel fiatalabbakhoz!
2009. ápr. 28. 18:26
 18/24 A kérdező kommentje:
*most már utolsó elötti!:)
2009. ápr. 28. 18:27
 19/24 A kérdező kommentje:
Ja, amúgy 30 éves élettársam van, és teljes mértékben összeilünk!
2009. ápr. 28. 18:30
 20/24 anonim ***** válasza:
van egy barátnőm akinek volt egy 29 éves pasija,a csajszi 22 éves volt.Nem jöttek ki jól és a srác megcsalta,soha semmi nem adott meg neki amire érzerlmileg is szüksége lett volna.Na ás most a lánynak van egy !!!16!!! éves pasija,akivel fél éve a legnagyobb együttértésben megvan!A fiú mindent megad neki érzelmileg,és hiába vannak olyan idióták akik ezt rossz szemmel nézik,az ő kapcsolatuk van olyan erős,hogy ezt simán túlszárnyalja.:)gondoltam ezt leírom.
2009. ápr. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!