Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 14-16 éves srácok miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 14-16 éves srácok miért hiszik, hogy a 21-24 éves csajok szívesen lefeküdnének velük?

Figyelt kérdés
Nálam is sürün bepróbálkoznak. És elgondolkodtam, hogy nem veszik észre magukat, hogy egy felnött nönek már nem "gyerek" kell? És ha nemet mondok, akkor felháborodnak, hogy mi az, hogy nem akarom! Ez abszurd nem?
2009. ápr. 28. 16:11
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
Szerintem némely nőnek azért van szüksége a jóval fiatalabb pasikra, mert nekik tud újat mutatni, így csodálják őt. Pl egyik ismerősöm összejött egy 15 éves gyerekkel és azt mondta, hogy nagyon élvezi a dolgot, mert még most úgy irányítja ahogy akarja, mert semmi tapasztalata nincs a nők terén és lehet befolyásolni. Valamint mindent megtesz érte a srác, mert kivételesnek érzi, hogy idősebb barátnője van és nem akarja elveszíteni. Csajok! Hát nem tök jó ez így? Az idősebb pasi már tud minden fondorlatot, a kicsiket meg még lehet szédíteni az alap dolgokkal, mert nekik még ez is új!:D
2009. ápr. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
Ahogy észreveszem csak a pasik vannak olyan véleményen, hogy jobb fiatalabb pasival, a nők ellenzik.. Hm.. hát ennek biztosan megvan akkor az oka. Ha tényleg olyan jó lenne fiatalabbal, akkor nem lenne szükség erőlködésre, hogy bebizonyítsák ezt, meg példákkal alátámasztani... szerintem...
2009. ápr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
kivételek mindig voltak és lesznek is...senki nem egyforma
2009. máj. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
*sem
2009. máj. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!