Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan verhetném ki a fejemből?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan verhetném ki a fejemből?

Figyelt kérdés
Kezdek szerelmes lenni, de nem akarom. Nem akarok csalódni, meg nem nekem való ez az egész. Hogyan űzzem ki magamból ezt az érzést? Van rá "mód"?
2011. szept. 5. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Légkalapáccsal. Garantáltan nem fogsz többet rá gondolni.
2011. szept. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Verd ki! :-)
2011. szept. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy ellenneműleg a vele ekvivalenst!
2011. szept. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szval nem bízol meg benne? vagy miaz h nem akarsz csalódni?

csalódások árán juthatunk el az olyan párhoz akiben nem fogunk csalódni:P

2011. szept. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne gondolj rá :D Ne beszélgess vele ne keresd a társaságát, ilyen egyszerű foglald le magad mással, de az érdekelne engem is, hogy miért nem akarod a szerelmedet felé?
2011. szept. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
na kivele? hány csajban csalódtál?
2011. szept. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem mondhatom azt, hogy sok kapcsolatom volt, de igen fájdalmasat koppantam, és nem hiányzik.
2011. szept. 6. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!